Mąż gwiazdy Rodzinka.pl zarzuca jej stosowanie przemocy psychicznej. Szokujące doniesienia

Mąż gwiazdy Rodzinka.pl zarzuca jej stosowanie przemocy psychicznej. Szokujące doniesienia Źródło: youtube.com/tvp

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" stosowała przemoc fizyczną względem swojego męża? Sprawa rozwodowa jednej z ikon TVP wzbudza wielkie kontrowersje. Według najnowszych doniesień, płynących prosto z wokandy sądowej, aktorka miała stosować przemoc psychologiczną względem swojego ukochanego. Czy artystka przegra?

"Rodzinka.pl" jest serialem, który od lat nieustannie bawi Polaków. Losy rodzinki Boskich skrywają jednak jedną, gorzką tajemnicę. Na planie produkcji regularnie dochodzi do waśni między Agatą Kuleszą, a jej mężem, który jest autorem zdjęć do sitcomu. Jak się okazuje, aktorka, która bawi do łez swoją rolą najlepszej przyjaciółki Natalii Boskiej, mogła stosować przemoc psychiczną względem swojego ukochanego. Te zeznania, płynące prosto z sądu są porażające.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" znęcała się nad mężem? Porażające doniesienia

Marcin F., który jest jednym z autorów zdjęć do sitcomu, w którym występuje Agata Kulesza przyznał, że jego żona nie jest tak zabawna w życiu prywatnym, jak na planie telenoweli. Mężczyzna w trakcie ostatniego procesu sądowego, na którym aktorka się nie pojawiła wyznał, że przez długie lata stosowano względem niego przemoc w wymiarze psychologicznym i cieszy się z faktu, że jego związek się rozpadł, a sam nie cierpi z tego powodu.

- Trudno jest żałować róż, gdy płoną lasy. Duchowo czuję się wdowcem. Nieszczęśliwym człowiekiem nie jestem. Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo. Uwolniłem się w lutym 2018 r., wyrwałem się. Zostałem zrujnowany przez jej działania nękające - mówił dziennikarzom Marcin F.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kulesza unika męża

Według doniesień płynących zarówno z sali sądowej, jak i produkcji serialu TVP, gwiazda i jej mąż nie są w stanie razem pracować, a sama Kulesza unika swojego byłego ukochanego jak tylko może.

- Kiedy powódka jest na planie, ja jestem odsuwany od zdjęć. Nie można nawet powiedzieć, że się mijamy. Po prostu się nie widujemy – powiedział autor zdjęć do "Rodzinki.pl".

Sam F. marzy o tym, żeby proces rozwodowy dobiegł już końca, a sam chciałby uporać się z rozwodem do końca roku.

- Myślę, że rozstrzygnięcie sprawy nie nastąpi wcześniej jak w grudniu. - powiedział dziennikarzom mąż gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News