Gwiazda "Rodzinki.pl" zaniepokoiła swoich fanów. Wygląda, jakby ktoś ją mocno uderzył

Gwiazda "Rodzinki.pl" zaniepokoiła swoich fanów. Wygląda, jakby ktoś ją mocno uderzył Źródło: youtube/tvp_vod/

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" opublikowała w sieci zdjęcie, na którym, zdaniem internautów, wygląda bardzo podejrzanie. Fani celebrytki od razu zaczęli zastanawiać się, czy aby ktoś jej nie uderzył. Zrobiło się naprawdę bardzo poważnie.

Aktorka "Rodzinka.pl" zamieściła na Instagramie zastanawiające zdjęcie. Nie byłoby w nim nic dziwnego, gdyby nie to, jak ta wygląda. Zdaniem jej fanów wszystko wygląda tak, jakby ktoś ją uderzył. Zaniepokojeni internauci zaczęli zamieszczać całe mnóstwo komentarzy, próbując dociec prawdy.  

Gwiazda serialu "Rodzinka pl" została pobita?  

Olga Kalicka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wywołało ogromne poruszenie wśród jej obserwatorów. Aktorka pozowała do fotografii w czarno-białej sukience, siedząc na krześle, jednak nie to wydało się najbardziej interesujące. Największą uwagę internautów zwrócił bowiem policzek artystki, na którym dostrzegli niepokojącą, ciemną plamę. Zaczęły pojawiać się komentarze, do przejętych instagramowiczów, którzy za wszelką cenę chcieli poznać prawdę. 

- Trochę jakby ktoś Panią uderzył - czytamy. 

- Co zrobiłaś w policzek, że masz siniaka? - pyta jeden z internautów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci poznali odpowiedź

Na odkrycie prawdy przez obserwatorów aktorki nie trzeba było długo czekać. W morzu komentarzy można było dostrzec te, w których internauci podawali, ich zdaniem, prawdziwy powód ciemnej plamy i co więcej, spora liczba osób zaczęła potwierdzać przypuszczenia innych. 

- Nieudany makijaż - stwierdza internautka. 

- Uważam że ten makijaż jest źle wykonany - dodaje kolejna. 

- Ten kontur to zło - czytamy. 

Wielu fanów gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" zapewne ucieszyło się, że plama na policzku to jedynie drobny błąd w makijażu, a nie poważne pobicie. Wśród krytycznych i dociekliwych komentarzy pojawiło się wiele pochlebnych, w których internauci zachwalali wygląd aktorki oraz komplementowali jej formę po porodzie. Niektóre z pań nie mogły wyjść z podziwu, że Olga urodziła tak niedawno, a już zachwyca figurą i prezentuje się naprawdę fenomenalnie. 

instagram/olgakalicka/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Jej oprawca nie żyje
  6. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu