Zosia z „Rodzinki.pl” skończyła szkołę. Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda

Zosia z „Rodzinki.pl” skończyła szkołę. Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda Źródło: TVP VOD

Każdy fan serialu "Rodzinka.pl" na pewno kojarzy głównych oraz pobocznych bohaterów. Rezolutna przyjaciółka Kacperka jest jedną z tych osób, których się nie zapomina. Kilka dni temu zapozowała ze świadectwem z okazji zakończenia roku szkolnego, jest nie do poznania.

Emilia Dankwa w serialu "Rodzinka.pl" pojawiła się po raz pierwszy w 2011 roku i występowała bez przerw aż do 2020 roku, kiedy produkcja serialu została zakończona. Wiadomo, jak dziś wygląda, wyrosła na piękną dziewczynę.

Serialowa Zosia jest dziś nie do poznania

Każdy, kto oglądał "Rodzinkę.pl" na pewno pamięta rezolutną przyjaciółkę Kacperka Boskiego, Zosię. Widzowie z biegiem lat mogli przyglądać się, jak dorasta, a także oglądali ją w takich produkcjach jak "Być jak Kazimierz Deyna", "Belfer" czy też "Zbliżenia". Serialowa Zosia ma dziś 15 lat i opublikowała kilka zdjęć z okazji zakończenia roku szkolnego. Nie mogła nie pochwalić się czerwonym paskiem - uzyskała średnią 5,30.

- [...] W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie w sali z wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji... Może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia. No i ta pogoda...  Ale trzeba się cieszyć tym, co jest! - napisała Emilia Dankwa na Instagramie.

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" spotkała się z niemiłymi komentarzami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Serialowa Zosia ogłosiła wakacje oraz poprosiła obserwatorów, aby oni także podzielili się swoimi ocenami i średnią. Aktorka udzielała się pod niektórymi komentarzami i gratulowała pilnym uczniom. Niestety, nie do końca było tak różowo - pojawiły się głosy, że wpis to żenada, a czerwony pasek to żadne osiągnięcie, ponieważ wiele innych osób też mogło się nim cieszyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne
2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

- Nikogo nie interesuje twoje świadectwo - można było przeczytać pod zdjęciem.

- Skąd wiesz, że nikogo, a nawet jeśli, to nie wrzucam tu tego zdjęcia, żeby się chwalić (rok temu paska nie miałam), a żeby mieć z Wami kontakt i pamiątkę. Chociaż Ciebie chyba zainteresowało na tyle, żeby aż napisać komentarz - natychmiast odpisała młoda aktorka uszczypliwemu internaucie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

WAAKAACJEE🤩 (pomińmy fakt, że są już od wczoraj :p) a po nich do liceum🤪 • W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie, w sali z Wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i... szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji... może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia. No i ta pogoda...🌧⛈ Ale trzeba się cieszyć tym, co jest!😅 • Jesteście zadowoleni ze swojej średniej? Macie świadectwo z wyróżnieniem?😄 • ps. kto doczytał do końca, niech wyśle 🍿 hehe

Post udostępniony przez Emilia Dankwa (@emiliadankwa_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Anna Lewandowska przegrała zakład. Nie uwierzycie, co musiała zrobić, fani byli w szoku
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje zasłużony działacz "Solidarności"
  4. Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć
  5. Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii
  6. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News