Skandal w rodzinie królewskiej. Książę William domagał się zwolnienia księcia Andrzeja

Skandal w rodzinie królewskiej. Książę William domagał się zwolnienia księcia Andrzeja Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Rodzina królewska nie znika z pierwszych stron gazet, a widniejące nagłówki nie należą do najprzyjemniejszych. Media obiegły informacje o kolejnym skandalu w najsłynniejszej brytyjskim rodzie.

Rodzina królewska każdego dnia skupia na sobie wzrok milionów osób, które wciąż oczekują kolejnych wieści dotyczących życia jej członków. Zwłaszcza poddani nie są zadowoleni, że głównym tematem dyskusji o królewskim rodzie są od jakiegoś czasu rzekome kłótnie i liczne skandale. Każde kolejne doniesienie budzi coraz więcej emocji, a kolejne mogą doszczętnie wstrząsnąć ich wielbicielami. 

Rodzina królewska traci w oczach poddanych? Kolejny skandal na dworze 

Media z całego świata wielokrotnie rozpisywały się już o aferze seksualnej, w której głównym zainteresowanym jest syn królowej Elżbiety II, 59-letni książę Andrzej. Mówiono wówczas, że monarcha wdał się w intymną relację z Virginią Roberts, która z kolei posądzała jego bliskiego przyjaciela, Jeffreya Epsteina, o uczynienie z niej "seksualnej niewolnicy". 

Media nie cichły, dodając, że milioner miał przetrzymywać wiele kobiet na tropikalnej wyspie, gdzie przybywali mężczyźni, by "spędzać z nimi czas", a jednym z nich miał być właśnie książę Andrzej. Rodzina królewska długo próbowała przemilczeć całą sprawę w nadziei, że afera w końcu ucichnie, jednak gdy tak się nie stało, syn królowej postanowił udzielić wywiadu dla jednego z lokalnych portali, co jeszcze bardziej go pogrążyło. Gdy zapytano go o Roberts, stwierdził, że "nie pamięta tej pani". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Książę William domagał się zwolnienia księcia Andrzeja 

Atmosfera z każdym dniem zagęszczała się coraz bardziej, a od księcia Andrzeja odwracali się już nie tylko Brytyjczycy, ale i członkowie rodziny. Na królewskim dworze aż wrzało, a niektórzy spekulowali, że koniec syna królowej jest coraz bliżej. 

Dzisiaj grzeje: 1.Dziewczynka na zdjęciu sprzed 121 lat poraziła internautów. Zauważyli w jej wyglądzie niezwykłą rzecz

2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Rzeczywiście było naprawdę blisko, gdyż jak donosiły zagraniczne media, chwilę po wywiadzie książę Karol miał skontaktować się z królową i domagać się odsunięcia księcia Andrzeja od wszystkich obowiązków, które dotychczas pełnił, a gdyby tego było mało, dokładnie tego samego miał żądać książę William.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Możesz otrzymać tzw. specjalną rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: papilot 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News