Meghan Markle wciąż pozostaje w konflikcie ze swoją rodziną. Jej ojciec, Thomas Markle chętnie opowiada mediom o intymnych szczegółach w ich relacji. Siostra księżnej kłóciła się pod drzwiami jej pałacu, co zanotowały brytyjskie tabloidy. Teraz w dyskusję o księżnej zaangażował się jej siostrzeniec. Chce wyjawić całą prawdę o ciotce.

Meghan Markle ma powody do zmartwień. Oprócz regularnych doniesień o przebiegu jej ciąży, brytyjskie tabloidy na bieżąco komentują jej relację z rodziną. Okazuje się, że Amerykanie są tak zaangażowani w medialną burzę, że postanowili zaangażować w konflikt siostrzeńca księżnej. Syn Thomasa Markle Juniora chce wystąpić w telewizji i tam chce wyjawić całą prawdę o kulisach życia pięknej aktorki. Czy żona Harry’ego powinna zacząć się bać?

Co siostrzeniec powie o życiu Meghan Markle? Doniesienia mediów mogą zaszkodzić królewskiej rodzinie

Tyler Doolet dostał zaproszenie od MTV i tam ma wziąć udział w „The Royal World”. Tydzień spędzony w towarzystwie arystokratów ma mu przynieść sławę, a widzom… garść niepublikowanych do tej pory wiadomości na temat księżnej Sussex. Niektórzy zauważają, że szykuje się ogromny skandal!

– Dowiedzą się pewnych rzeczy na temat Meghan i rodziny Markle, które będą szokujące, zaskakujące i mogą zmienić opinie ludzi na temat tego, co się dzieje – mówili autorzy programu o udziale młodego członka rodziny Markle.

Z opisu producentów wynika, że brytyjska monarchia może znów się znaleźć w niewygodnej sytuacji. Odpieranie zarzutów wobec pięknej Meghan z pewnością zajmuje doradcom dworu wiele czasu. Z równym zaangażowaniem przyglądają się doniesieniom Brytyjczycy, którzy dwojako oceniają nastroje panujące wokół rodziny Elżbiety II.

Skandale na królewskim dworze

Książę Harry i jego ekscesy od wielu lat wpływają na notowania królewskiego dworu. Czarna owca – mówili doradcy, próbujący zatuszować kolejne doniesienia o życiu młodego księcia. Lubił zabawę, alkohol i kobiety. Na nic się zdały prośby o zaprzestanie ujawniania kolejnych skandali.

W 2015 roku ujawniono informację, która sugerowała, że Harry zostanie ojcem. Brytyjskie media rozpisywały się o nieślubnym dziecku. Później jednak ucięto spekulacje, a Harry zaczął spotykać ze znaną aktorką-arystokratką. Chwilę później, zdecydował się na związek z popularną blogerką. Gdy na jaw wyszły zdjęcia ze spotkań z Meghan Markle, na początku nikt nie brał ich związku na poważnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy spodziewają się dziecka w najbliższym czasie!

Królowa była przeciwna. Fakt, że Meghan jest rozwódką i występowała w odważnych serialowych scenach zaniepokoił Elżbietę II. Nie popierała decyzji Harry’ego, jednak po czasie musiała zaakceptować go.

Ślub z piękną Amerykanką zmienił diametralnie życie księcia. Ustatkował się i coraz chętniej reprezentuje swój kraj za granicą. Właśnie oczekuje swojego pierwszego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Diana była rozczarowana narodzinami Harry’ego? Szokujące fakty wychodzą na jaw po latach
  2. Księżna Diana uczczona na królewskim ślubie w niespodziewany sposób! Zauważyliście?
  3. Książę Karol chciał odwołać ślub z Dianą! Po latach wciąż ją poniża
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są wspaniałymi partnerkami

Meghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustają