Jak po 20 latach wyglądają gwiazdy "Rodziny Zastępczej"? Nie rozpoznacie ich

Jak po 20 latach wyglądają gwiazdy "Rodziny Zastępczej"? Nie rozpoznacie ich

"Rodzina zastępcza" to serial, który szczególnie uwielbiali widzowie Polsatu. Nic tak nie poprawiało humoru jak nowe przygody uwielbianych postaci. Czas mija, a od transmisji pierwszego odcinka minęło prawie 20 lat! Jak wpłynęło to na wygląd znanych twarzy?

"Rodzina zastępcza", gdy jeszcze była transmitowana (czyli pomiędzy 1999-2009 rokiem), przyciągała do siebie rzeszę fanów, którzy z przyjemnością śledzili nowe odcinki. Widzów szczególnie zastanawiało, jak tym razem bohaterowie poradzą sobie w tarapatach, w które z pewnością wpadną - do czego mieli olbrzymi talent. W końcu regularnie wplątywali się w nowe fascynujące i dowcipne historie. Szczególną uwagą oczywiście cieszyli się młodsi z widzów, którzy na planie serialu mogli popisać się swoim rozwijającym się warsztatem aktorskim. Czy Filip znowu obmyśli ryzykowny sposób, który umożliwi mu pozyskanie kieszonkowych? A może siostry Zosia i Eliza pokłócą się o chłopaka? Jeśli liczyliśmy, że w kolejnym odcinku Alutka zacznie dramatyzować i narzekać na swoje życie doprowadzając Jędrulę do szewskiej pasji - na pewno nie zawiedliśmy się.

Warto wspomnieć o szczególnie barwnej i wręcz niezapomnianej postaci, którą był Posterunkowy, czyli Jarosław Boberek. Nikt tak nie denerwował państwa Kwiatkowskich, jak jego charakterystyczna osoba, która przysparzała wszystkim wiele problemów. Obecnie znany najbardziej ze swojego dubbinowego talentu. Jest bardzo rozchwytywany w tej kwestii i udziela się praktycznie w każdej nowej bajce. W ostatnim czasie dubbingował w choćby "Hobbicie", "X-menach" czy "Pingwinach z Madagaskaru". Nic dziwnego - tylko on umie tak modulować swoim głosem w branży.  

Aktorzy serialu "Rodzina zastępcza" są dzisiaj nie do poznania! Jak wyglądają?

Ostatnio tabloidy wspominają serial "Rodzina zastępcza". Niektórzy aktorzy, znani z cyklu, już nie rozwijają swojej kariery zawodowej. Inni - wręcz przeciwnie! Ciągle uczestniczą w życiu showbiznesu przyjmując coraz to nowe role w kolejnych programach telewizyjnych i dostarczając tabloidom nowych plotek na swój temat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Szczególnie widzów zastanawia postać Filipa Kwiatkowskiego, czyli Sergiusza Żymełki. W końcu był bardzo charakterystyczny, błyskotliwy i przez fanki uznawany za uroczego. Miał więc sporo szans, aby w show biznesie narobić szumu i zdobyć role w poważnych filmach. Tymczasem, według doniesień, pracuje on obecnie w branży informatycznej. Inna sytuacja ma miejsce w kontekście choćby takich gwiazd i celebrytów jak Aleksandra Szwed, Julia Wróblewska, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski czy Misheel Jargalsaikhan. W końcu nikt nie zaprzeczy, że są to osoby, które często można spotkać "na ściankach". O to jak wyglądają dziś poszczególni aktorzy z "Rodziny zastępczej". Trzepiecińska dalej zaskakuje urodą!               Screenshot z ipla.tv / wikipedia.org Wow!                          Screenshot z ipla.tv / Screenshot z youtube.com/plotek.pl Rodzina Zastępcza facebook.com/Misheel Jargalsaikhan
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Lewandowska zarabia krocie. Znamy cennik
  2. Fani Julii Wieniawy w euforii! Radosna nowina
  3. Piotr Żyła przerwał. Justyna ujawnia kulisy rozpadu małżeństwa
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News