„Rodzina Zastępcza” była produkcją, dzięki której wybiła się w swojej aktorskiej karierze. Dziś Olga Szwed, mimo wciąż swojego młodego wieku, jest już dojrzałą aktorką. Jej ostatnia stylizacja, którą pochwaliła się w sieci wzbudza wiele emocji.

„Rodzina Zastępcza” do dla niej szczególna produkcja. Polska aktorka, kojarzona głównie przez 11 lat grania w tym serialu, niejako dojrzewała na oczach widzów. W międzyczasie w jej życiu wiele się zmieniło.

Zaskakujące podobieństwo. Gwiazda serialu „Rodzina zastępcza” jak lalka Barbie!

Z uroczej, małej dziewczynki Ola Szwed z porządnym przytupem weszła w świat show-biznesu. Aktorka kojarzona jest też przez pryzmat swojej ciemnej karnacji – jest w końcu dzieckiem Polki i Nigeryjczyka.

Gwiazda pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Przez swój profil dzieli się ciekawszymi momentami z życia. Ostatnio Ola Szwed wzbudziła szczególne zaciekawienie – wstawiając cztery zdjęcia na których ma… różowe włosy. Na jednym z nich wygląda niemal identycznie jak lalka Barbie, do której odwołuje się niemal każda mała dziewczynka.

Czy marzenie z dzieciństwa zostało zrealizowane? Aktorka mocno uderzyła w róż, na zdjęciach widzimy „cukierkową” mini, różowe szpilki, a do tego różową perukę. Bez wątpienia wykorzystała swój potencjał, a dodatkami jedynie podkreśliła swoje walory. Fani w swojej większości zachwycają się stylizacją a’la lalka Barbie.

– Łał co za piękna kobieta. Piękna jak zawsze. Piękna ty. Cudownie pani wygląda. Kwintesencją kobiecości pani jest.

– Cóż za figura! – napisał inny z komentujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]

Nie wszystkim się podoba

Jak widać, wiele osób chwali jej zaskakującą kreację. Są jednak i tacy, których zdaniem Ola Szwed nieco przesadziła ze swoją laleczkową konwencją.

– W różowym Ci do twarzy ależ może ciut przesadzone – rzucił inny z fanów.

Jeszcze inni łączą komentarz z poradą w sprawie stylizacji.

– Ola nic nie musisz nikomu udowadniać, a zdecydowanie popytaj się do Twojej karnacji to najlepszy kolor to ciemna zieleń – doradzał inny z fanów.

Jak widać, nasza „Candy Girl” wzbudza w swojej fotorelacji spore emocje.

– Sorki,ale wyglądasz naprawdę słodko. Jak gwiazdka porno. Nie ubliżając Twojej osobie oczywiście! – napisał fan, pod kolejnym z „różowych” zdjęć Olgi Szwed.

A wam podoba się nowa stylizacja aktorki?

fot. Aleksandra Szwed Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jutro nadzwyczajne premiery w Rossmannie! W handlową niedzielę na półkach nic nie zostanie
  2. Bohater „Rodziny zastępczej” zniknął z mediów. Nie uwierzycie co się z nim stało
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Ola Szwed Instagram: Młoda gwiazda szokuje zdjęciami, wygląda niepokojąco

[view-gallery id=260790