Niebywałe informacje o gwieździe "Rodziny zastępczej". Z całego serca gratulujemy

Niebywałe informacje o gwieździe "Rodziny zastępczej". Z całego serca gratulujemy Źródło: YouTube atm rozrywka

"Rodzina zastępcza" otworzyła przed jedną z aktorek furtkę do wielkiej kariery. Dzisiaj może pochwalić się imponującym osiągnięciem. Fani sprzed lat znów mogą jej kibicować podczas pracy przy nowych projektach.

Wiele osób ciekawi los, jaki spotkał gwiazdy ukochanego serialu pt. "Rodzina zastępcza". Jedna z osób może poszczycić się wyjątkowym osiągnięciem. Jej kariera obrała bardzo ambitny kurs.

"Rodzina zastępcza" była serialem emitowanym przez telewizję Polsat, którego nie dało się nie lubić. Widzowie szybko pokochali każdą postać bez wyjątku, nawet głupawego posterunkowego, granego przez Jarosława Boberka czy irytującą domatorkę, Alutkę, w rolę której wcieliła się Joanna Trzepiecińska. Jednak największą sympatią cieszyła się gromadka wesołych dzieciaków - Romek, Maja, Filip, Urszula i Zosia. Dziś gwiazdy są w zupełnie innym momencie życia, zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" wciąż spełnia się zawodowo

Wielu widzów dorastało wraz z postaciami serialu "Rodzina zastępcza". Dzisiaj - choć trudno w to uwierzyć - zarówno widzowie wychowani na produkcji Polsatu, jak i grający w niej aktorzy są już dorosłymi ludźmi. Niektórzy stworzyli już nawet własne rodziny. Na pewno większość z nas pamięta serialową Zosię, dziewczynkę graną przez aktorkę o mongolskich korzeniach, Misheel Jargalsaikhan.

Po tym, jak skończyła się produkcja serialu "Rodzina zastępcza", Misheel wciąż pracowała nad swoją karierą. Chociaż po sukcesie planowała zostać w Polsce na stałe, z powodów osobistych wróciła do Mongolii. Jak się z czasem okazało, ta decyzja zaowocowała otrzymaniem bardzo interesującej propozycji. Misheel została dyrektorką kreatywną w mongolskiej komisji filmowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dyrektor komisji filmowej wiedział, że w Polsce przez wiele lat pracowałam w telewizji i w związku z tym ta propozycja się pojawiła. No, ale publiczność mongolska mnie nie znała, więc zaczęłam udzielać tam wywiadów, żeby wytłumaczyć dlaczego jestem na takim stanowisku. Teraz wszyscy są ciekawi „Rodzinki Zastępczej" - przyznała w wywiadzie dla portalu Fakt.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polaków czekało na zniesienie tego zakazu. Jest zgoda Ministerstwa Zdrowia
2. Co tak naprawdę oznaczają numery na jajkach? Prawda może być wstrząsem dla wielu

Być może za sprawą Misheel "Rodzina zastępcza" stanie się nowym, ulubionym serialem wielu Mongołów. Nawet jeśli tak by się nie stało, warto pogratulować serialowej Zosi i życzyć jej dalszych sukcesów zawodowych. Jak podkreśliła, jej nowa funkcja jest ciekawa, ale wiąże się również z dużą odpowiedzialnością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny alarm ekspertów do właścicieli kotów. Nie wypuszczajcie ich teraz z domów, finał może być tragiczny
  2. Najsmutniejszy buldog świata. Pies nigdy się nie uśmiecha
  3. Z ostatniej chwili: Apel ministra Szumowskiego do wszystkich Polaków ws. Wielkanocy
  4. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  5. Uparty husky nie chciał iść na spacer. Jego reakcja podbiła serca internautów, jak małe dziecko
  6. Podali zasięg koronawirusa, gdy jedziesz rowerem. Ryzyko jest ogormne

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News