Zszokowana rodzina potwierdza. Oto przyczyna śmierci Kijanki!

Zszokowana rodzina potwierdza. Oto przyczyna śmierci Kijanki! Źródło:

Niezwykle smutne informacje obiegły właśnie media. Rodzina ostatecznie potwierdziła, że odnalezione przez służby ciało to Piotr Kijanka. Podano już także przyczynę śmierci poszukiwanego przez całą Polskę mężczyzny.

34-latek zaginął w nocy z 6 na 7 stycznia tego roku. Przez dwa miesiące szukała go krakowska policja, rodzina oraz przyjaciele.

Kijanka jednak nie został uratowany

Ostatecznie 5 marca około godziny 11:00 służby otrzymały zgłoszenie o zwłokach mężczyzny odnalezionych w Wiśle. Na miejsce udały się zastępy funkcjonariuszy oraz płetwonurkowie. ZOBACZ TAKŻE: Koszmarny dramat. Magda Gessler opisuje jak w męczarniach umierało jej dziecko Ciało natychmiast przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie. Rodzina zidentyfikowała Kijankę, a przy zwłokach odnaleziono jego dokumenty oraz niewielkie rzeczy osobiste.

Służby i rodzina ogłaszają: Oto przyczyna śmierci Kijanki

Jak poinformowała prokuratura, przyczyną śmierci mężczyzny miało być utonięcie. Służby zamierzają jednak kontynuować śledztwo oraz wykonać dodatkowe badania, aby ustalić, czy nie został zepchnięty do wody. ZOBACZ TAKŻE: Morderca z Poznania już lata temu dopuścił się straszliwej zbrodni. Teraz przyjechał ją dokończyć Cała Polska pogrążyła się w żałobie. My także przekazujemy rodzinie oraz przyjaciołom Piotra Kijanki kondolencje oraz wyrazy współczucia. Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News