Szpak załamany, tonie we łzach. Koszmar w jego życiu!

Szpak załamany, tonie we łzach. Koszmar w jego życiu!

To z pewnością bardzo ciężkie chwile dla niezwykle popularnego polskiego wokalisty. Michał Szpak pożegnał się właśnie z jedną z najbliższych sobie osób. Fani nie mają wątpliwości, że artysta ciężko przeżywa tę stratę.

Życie zdecydowanie nie oszczędza Michała Szpaka. Niedawno musiał mierzyć się ze stratą swojej ukochanej matki. Zanim zdążył otrząsnąć się po jej stracie, przyszło mu stawić czoła kolejnemu potężnemu ciosowi, jaki zadał mu los. Mowa o śmierci jednej z najważniejszych kobiet w jego życiu. Odeszła bowiem Renata Nektarowska.

Matka, założycielka, przyjaciółka

Nektarowska była dobrze znana wszystkim fanom wokalisty. Kobieta wspierała Szpaka już od początku jego kariery i była jego największą fanką. To właśnie jej zasługą jest założenie fanklubu Michała Szpaka. Przez lata znajomości ich relacja zmieniła się w szczerą przyjaźń, dlatego teraz Szpak tak mocno przeżywa jej śmierć. W internecie zamieścił nawet specjalny wpis, w którym pisze o odejściu Renaty Nektarowskiej. Jak w nim podkreślił, kobieta przegrała z chorobą, z którą walczyła od dłuższego czasu. Była "matką i założycielką fanklubu", ale także "przyjaciółką" i, jak podkreślono w poście, "najwierniejszą fanką".  - Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy Was, że dzisiaj, po ciężkiej walce z chorobą zmarła nasza Renata Nektarowska. Odeszła matka i założycielka naszego Fan Clubu, przyjaciółka i najwierniejsza fanka Michała. Reniaczku, na zawsze zostaniesz w naszych sercach - czytamy we wpisie na oficjalnej stronie artysty.

Fani murem za Szpakiem

Sympatycy wokalisty widzą wyraźnie, że Szpak przeżywa mocno śmierć Nektarowskiej. Smutek po jej stracie z pewnością potęguje fakt, że niedawno opuściła go jego matka. Zdjęcie w tle na swojej oficjalnej stronie na Facebooku zamienił na zwykłe czarne tło. Podobnie na Instagramie, gdzie opublikował całkowicie czarne zdjęcie. Fani postanowili więc zasypać swojego ulubieńca wyrazami wsparcia, by podnieść go na duchu. "Wyrazy współczucia. Poznałam Renię i to był Anioł z zawsze uśmiechniętą buzią i dobrym sercem. Tak mi przykro i smutno, trzymaj się Michał", "Nie znałam pani Renaty osobiście, ale dużo dobrego o niej słyszałam. Chciałabym cię teraz uściskać i pocieszyć, ale to nie możliwe, dlatego przysyłam ci pocałunki i pamiętaj, że wszystko będzie dobrze", "Misiek, nie załamuj się. Jesteśmy z tobą, trzymaj się" - czytamy w komentarzach na Instragramie. źródło: facebook.com/Michał Szpak źródło: instagram.com/michal_szpakofficial źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News