rodzina królewska
.
Konrad Karpiuk - 2 Maja 2019

W sieci pojawiły się zdjęcia księżniczki. Brytyjczycy ślą życzenia i gratulacje

Rodzina królewska nie znika z nagłówków gazet. Okazuje się, że do sieci wypłynęły zdjęcia księżniczki. Pojawiły się gratulacje i życzenia.

Rodzina królewska nie znika z nagłówków gazet. Skandal wokół Kate, urodziny królowej i poród Meghan Markle. Właśnie do sieci wypłynęły zdjęcia księżniczki, a wzruszeni Brytyjczycy nie kryją radości.

Dziecko Kate Cambridge (Middleton) i Wilhelma Cambridge zostało udokumentowane przez fotografa z okazji swoich czwartych urodzin. Dziewczynka o imieniu Charlotte szybko stała się ulubienicą fanów brytyjskiej pary królewskiej.

Czym brytyjska księżniczka wkupiła się w łaskę poddanych? Mówi się, że Charlotte jest lubiącym być w centrum uwagi, bardzo pewnym siebie i radosnym dzieckiem, czyli zupełnym przeciwieństwem księcia Georga, który uchodzi za nieco wycofanego i nieco nieśmiałego. Najnowsze zdjęcia 4-letniej księżniczki tylko to potwierdzają.

Gdzie jest burza? IMGW ostrzega, mieszkańcy tych województw muszą uważaćGdzie jest burza? IMGW ostrzega, mieszkańcy tych województw muszą uważaćCzytaj dalej

Rodzina królewska znów świętuje. Zdjęcia księżniczki w sieci

Na zdjęciach zrobionych przez Kate, możemy zobaczyć roześmianą Charlotte, biegającą, siedząca na płocie i trzymającą kwiaty. Ostatni raz księżniczka była uchwycona przez fotografa w trakcie kwietnia w Burnham Market. Co ciekawe, na tym zdjęciu, Charlotte miała tę samą kraciastą sukienkę co na jednej z fotografii opublikowanych z okazji urodzin.

Księżna Kate nieraz była chwalona w mediach za umiejętny dobór stroju. Teraz jest też zbiera pochwały za umiejętność gustownego ubrania dziecka. Nawet ubiór na czas zabawy jest odpowiednio elegancki, w konserwatywnym, brytyjskim tego słowa znaczeniu. Brytyjczycy zauważyli, że księżna wyjątkowo lubi ubierać swoje dzieci w kolor niebieski. Tak jest też na jednej z tych fotografii, gdzie Charlotte ubrana jest w niebieską sukienkę, z włosami związanymi niebieską kokardą i granatowymi butami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

makijażNajbardziej znane gwiazdy, które bez Photoshopa wyglądają okropnie. Nawet makijaż im nie pomożeCzytaj dalej

Księżna sama wykonuje fotografie

Oficjalne zdjęcia, nie zostały wykonane przez profesjonalnego fotografa. Sesję fotograficzną wykonała sama księżna Kate! Sporo mówi się o tym, że Kate Cambridge jest amatorską pasjonatką fotografii - jest honorową członkinią społeczności fotografów królewskich. Księżna zdecydowała się sama wykonać zdjęcia, gdyż dziecko fotografowane przez matkę będzie zachowywać się bardziej naturalnie.

Efekt był bardzo udany - księżniczka na zdjęciach jest roześmiana i wręcz promienieje radością. 

Księżna Kate wykonuje mnóstwo zdjęć swoich pociech i uwiecznia je w dzienniku Cambridge. Eksperci chwalą Kate za niemałe umiejętności fotografowania. Najbardziej doceniana jest naturalność fotografii i umiejętność wydobycia lepszych kolorów na poziomie obróbki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z Zimną krwią zabiła WSZYSTKICH swoich mężów. Otruła także ich dzieci. Tej Polki bali się wszyscy! Od jej PRZERAŻAJĄCYCH zbrodni można dostać zawału
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

agata dudaAgata Duda skrywa wiele tajemnic, o których media milczą. Czwarta z nich z jest naprawdę zadziwiającaCzytaj dalej

 

Źródło: Dailymail

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News