Wielkie świętowanie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Opublikowano zdjęcia dziecka

Wielkie świętowanie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Opublikowano zdjęcia dziecka Źródło: Fot. Wikipedia.org/Carfax2

Rodzina królewska jest obecnie zaabsorbowana oczekiwaniem na pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego. Na oficjalnym koncie pałacu pojawiły się niezwykłe zdjęcia.

Rodzina królewska już wkrótce się powiększy. Świat czeka na potwierdzenie informacji o szczęśliwym porodzie księżnej Meghan Markle. Krążą nawet teorie, według których Markle urodziła już kolejnego następcę tronu, niemniej nie są to potwierdzone informacje.

Rodzina królewska celebruje pierwsze urodziny royal baby. Księżna Kate pokazała syna na Instagramie

W czasie oczekiwania na doniesienia z Frogmore Cottage, rodzina królewska wypuszcza w świat inną radosną nowinę. Księżna Kate opublikowała w sieci zdjęcia swojego najmłodszego dziecka. Miała ku temu specjalną okazję.

Dziś swoje pierwsze urodziny świętuje najmłodszy syn Kate, Louis. Pierwszy roczek następca tronu świętował w urokliwej scenerii na południu Wielkiej Brytanii.

- Książę i księżna Cambridge z radością dzielą się nowymi zdjęciami Louisa, który jutro obchodzi swoje pierwsze urodziny - opisano zdjęcie na oficjalnym koncie rodziny królewskiej na Instagramie.

Zdjęciem podzieliła się sama żona Williama. W serwisie społecznościowym Kate Middleton widzimy trzy fotografie dziecka i Williama, zrobione na terenie wiejskiej posiadłości Anmer Hall. TVN24 przypomina, że to pierwsze oficjalne zdjęcia najmłodszego dziecka pary od czasów chrzcin pociechy. 

- Szczęśliwych pierwszych urodzin - napisała na Instagramie mama księcia Louisa, księżna Kate. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są zachwyceni fotografiami, które ukazują radujące się, beztroskie dziecko. Pokazanie małego Louisa na chwilę przed porodem Meghan Markle jest wymownym zabiegiem. Zapewne już niedługo świat będzie zachwycał się kolejnym niemowlakiem, dzieckiem Markle i księcia Harry'ego.

Mały Louis, prawnuk królowej Elżbiety jest dziś piąty w "kolejce" do brytyjskiego tronu. Pierwszym jest syn królowej, książę Karol. Po nim są książę William, jego starszy brat George i siostra Charlotte.

fot. Kate Middleton/Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych
  4. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  5. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  6. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News