Królowa Elżbieta śmiała się do rozpuku. Zrobiła swojemu mężowi świński żart

Królowa Elżbieta śmiała się do rozpuku. Zrobiła swojemu mężowi świński żart Źródło: youtube.com/CBC News

Rodzina królewska budzi wiele różnych emocji nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także innych krajach na świecie. Wielkie poruszenie wzbudził ostatnio żart, jaki piastunka tronu Wielkiej Brytanii sprawiła swojemu mężowi. Czegoś takiego chyba nikt od tej pory nie mógł się po niej spodziewać.

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii przez większość osób jest kojarzona z dostojnością, majestatem oraz sztywnym przestrzeganiem protokołu. Z racji sprawowanego urzędu członkowie najsłynniejszej rodziny na świecie muszą tacy być. Nie oznacza to jednak, że są pozbawieni typowo ludzkich cech, które posiada każdy człowiek, takich jak na przykład poczucie humoru.

Dlatego też niektórych dziwić mogą reakcje zaskoczonych internautów na zachowanie Elżbiety II, która postanowiła zażartować sobie ze swojego męża, księcia Filipa. Królowa bowiem była bardzo zniecierpliwiona, gdy musiała znacznie dłużej niż zwykle czekać na swojego małżonka. Aby dać temu wyraz postanowiła wykorzystać cały podległy jej personel.

Rodzina królewska nie mogła powstrzymać śmiechu

93-letnia piastunka tronu Wielkiej Brytanii słynie ze swojej powściągliwości i stoickiego spokoju. Dlatego też tak bardzo wzbudził poruszenie jej pomysł na odegranie się na swoim mężu. Jego reakcja wywołała uśmiechy wśród wszystkich członków rodziny.

Stało się to tuż przed konferencją w stolicy Portugalii, na którą para królewska przybyła osobno. Mieli spotkać się dopiero na miejscu i wspólnie udać się na konferencję. Książę Filip przebywał wtedy bowiem na jachcie Royal Britannia, zaś jego małżonka czekała na niego na pokładzie samolotu. Jednak monarchini nie znosi czekać, co potwierdza wiele osób z pałacu Buckingham. Zniecierpliwiona do granic możliwości postanowiła zrobić coś, co uświadomi w prosty sposób mężowi, jej niezadowolenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pokładzie było wtedy ponad dwudziestu pasażerów - sama śmietanka towarzyska Wielkiej Brytanii - a także personel. Królowa poprosiła wszystkich obecnych aby przykleili sobie sztuczne brody. Miało to być jednoznaczną oznaką zbyt długiego czasu oczekiwania, a także aluzją do pewnego zdjęcia księcia. Kilka dni wcześniej wysłał swojej żonie zdjęcie swojej niegolonej przez kilka dni twarzy. Jego broda musiała zainspirował monarchinię, która postanowiła wykorzystać to w bardzo subtelny sposób.

Niektórzy komentatorzy twierdzą wprost, że królowa nie tylko nie lubi czekać, ale także wszelkie podróże w dalekie miejsca - a takim z całą pewnością jest Lizbona - są dla niej bardzo męczące. Uaktywniający się wtedy bardzo intrygujący humor jest metodą, aby poradzić sobie ze stresem, zająć czymś myśli i odwrócić uwagę innych od jej zniecierpliwienia.

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

źródło: Plejada

Następny artykuł