Skandal w brytyjskim pałacu. Królowa kazała księżnej WYPROWADZIĆ SIĘ

Skandal w brytyjskim pałacu. Królowa kazała księżnej WYPROWADZIĆ SIĘ

Rodzina królewska znów znalazła się w centrum zainteresowania mediów. Według doniesień brytyjskich tabloidów królowa Elżbieta II ma już mieć dość zachowania jednej z księżnych i zażądała wyprowadzki arystokratki. Czy kłótnie i wzajemne pretensje pogrążą najsłynniejszą rodzinę na świecie?

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii ostatnimi czasy wielokrotnie pojawiała się w mediach na całym świecie. Wszystko przez zamieszanie spowodowane relacjami księżnej Meghan z resztą dworu. Jak się okazuje, księżna Sussex nie jest lubiana przez dwór, a królowa Elżbieta, która obserwuje, ile skandali namnożyło się przez byłą aktorkę, miała zażądać od niej, aby bezzwłocznie opuściła pałac Buckingham. Czy największy kryzys w brytyjskiej monarchii dopiero przed nami?

Rodzina królewska jest bardzo skłócona? Niepokojące doniesienia z Buckingham

Według mediów księżna Meghan od samego początku ma sprawiać wielkie kłopoty brytyjskiej arystokracji. Kobieta nie dość, że żyje w otwartym konflikcie z żoną księcia Williama, to jeszcze ma mieć bardzo zły wpływ na Harry'ego, który przez nią miał stracić szacunek do pracowników pałacu, pomimo tego, że przez całe lata utrzymywał z nimi przyjacielskie relacje. O ile sprawy rodzinne można by było jakoś pogodzić, o tyle królowa Elżbieta II martwi się o zupełnie poważniejszą kwestię. Meghan i jej rodzina, regularnie dostarczają sensacji do brytyjskich i amerykańskich tabloidów, co ma być prawdziwą bolączką głowy Zjednoczonego Królestwa. Szczególnie ojciec księżnej Sussex, który publikuje w zagranicznej prasie listy od swojej córki, w których nie brakuje szczegółów życia dworskiego, jest problemem, który ma wyjątkowo ma bulwersować monarchinię.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Meghan Markle opuści pałac?

Według doniesień tabloidów Elżbieta II miała w rozmowie zasugerować Meghan, że najlepszą dla niej, jak też dla całej brytyjskiej monarchii będzie opuszczenie przez nią pałacu Buckingham. Wniosek mieli poprzeć poddani królowej, którzy nie chcą współpracować z księżną, zaznaczając, że nie jest ona dla nich miła, a praca z nią bywa koszmarna. Czy dojdzie do sensacyjnego opuszczenia przez księżną Meghan pałacu królewskiego? A może rodzina królewska jeszcze raz spróbuje dogadać się z Markle i podejmie próbę odbudowania nadszarpniętych relacji i zaufania? Ponoć królowa wielokrotnie przymykała oczy na zachowanie żony swojego wnuka, ze względu na to, że kocha Harry'ego i chciałaby, żeby ułożył sobie życie. Rodzina królewska Meghan Markle wyrzucona z pałacuZOBACZ TAKŻE:
  1. Naga sesja Martyny Wojciechowskiej do dziś ROZPALA zmysły do czerwoności! 
  2. Największy SEKRET Hanki Bielickiej wyszedł na jaw! NIKT nie mógł się tego po niej spodziewać
  3. Kiedyś była w najpopularniejszym programie TVN. Dzisiaj jest na dnie, uzależniona od alkoholu i narkotyków 
  4. Hitowe dodatki do domu w Biedronce. Kupicie je za grosze 
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News