Chwile grozy w rodzinie królewskiej. Księciu Williamowi pękła czaszka!

Chwile grozy w rodzinie królewskiej. Księciu Williamowi pękła czaszka!

Rodzina królewska i jej losy obserwowane są przez wszystkie brytyjskie media. Kiedy książę William doznał wypadku, w wyniku którego pękła mu czaszka, wybuchła prawdziwa burza, a największa krytyka skupiła się wokół jego ojca. Co takiego stało się jednemu z następcy tronu?

Rodzina królewska to jeden z najczęstszych tematów poruszany w brytyjskich media. Aktywność jej członków zazwyczaj ogranicza się do brania udziału w różnych spotkaniach, czy bankietach. Przez co najczęściej możemy dowiedzieć się tego, kto, gdzie był i w co był ubrany. Częstą kwestią jest również dworska etykieta, ponieważ członkowie rodziny muszą umieć zachowywać się w bardzo sztywno określony sposób. Jednak wypadek księcia Williama zszokował i przeraził wszystkich.

Rodzina królewska przerażona, czy aby na pewno?

Wypadki chodzą po ludziach i tego się nie uniknie. Co gorsze, najczęściej licho czyha na nas wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. W przypadku księcia Williama wszystko rozegrało się na polu golfowym. Książę grał właśnie partyjkę ze swoim przyjacielem, gdy nieoczekiwanie do szło do tragedii. William został uderzony kijem golfowym prosto w głowę, przez co musiał natychmiast znaleźć się w szpitalu. Na szczęście jego ochroniarze zachowali zimną krew. Blizna, która pozostała po tym felernym dniu nazywana jest przez następcę tronu "blizną Harry'ego Pottera". - Czasem świeci i wtedy ludzie ją widzą. Zostałem uderzony kijem golfowym w czasie gry z moim kolegą. Byliśmy na polu golfowym i nagle następną rzeczą, którą pamiętam jest to, że znikąd pojawia się kij golfowy siódemka, który uderza mnie w głowę  - wspomina William.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Książę został bardzo szybko przetransportowany do szpitala w Berkshire, w którym okazało się, że ma on pękniętą czaszkę. Potrzebna była natychmiastowa operacja, która odbyła się w Great Ormond Street Hospital. Wszystko miało miejsce, gdy William miał 9 lat, ale na szczęście była przy nim jego mama, księżna Diana, która w szpitalu wraz z synem spędziła dwa dni. Mniejszym zainteresowaniem pochwalił się za to książę Karol, który, gdy zobaczył syna, po chwili wyszedł i udał się na zaplanowane spotkanie w operze. Gdy przybył na miejsce, wszyscy byli zszokowani jego obecnością. W tamtym momencie Karol został potwornie skrytykowany za swoje postępowanie i brak zainteresowania losem syna. Wiele osób wypomina mu to po dziś dzień. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Potężny wstrząs w polskiej kopalni. Są ofiary
  2. Skandal rozsadza Wyspy Brytyjskie! Brat Meghan Markle zatrzymany przez policję
  3. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  4. Masakra! Oczy Polaków są teraz zwrócone na Margaret
  5. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News