Wstydliwy biologiczny problem księcia Harry'ego ujawniony, Markle może się załamać. Książe przejdzie operację?!

Wstydliwy biologiczny problem księcia Harry'ego ujawniony, Markle może się załamać. Książe przejdzie operację?! Źródło: US Departament of Defense/EJ Hedrsom

Rodzina królewska będzie musiała sobie poradzić z problemem, z jakim boryka się książę Harry. Książę Sussex z powodu genów ma pewien bardzo wstydliwy problem.

Rodzina królewska jest wciąż zaaferowana narodzinami nowego royal baby - Archiego Harrisona, który jest owocem małżeństwa księcia Harrego i Meghan Markle. W międzyczasie umknął ich uwadze jeden, wyjątkowo wstydliwy problem, z którym książę Harry będzie musiał sobie poradzić. 

Książę Harry ma wstydliwy problem

Meghan Markle jest w związku małżeńskim z księciem Harrym niemalże od roku. Pierwsza rocznica małżeństwa coraz bliżej, bo już 19 maja. Mimo iż nie jest to długi okres, media cały czas podsycały plotki na temat tego co się dzieje wokół pary. Dziennikarze prasy plotkarskiej sugerowali rozwód czy konflikt z małżeństwem Williama i Kate Middleton. Nawet jeśli te plotki nie są prawdziwe, niewątpliwie nie poprawiały samopoczucia księcia Harry'ego. Rok małżeństwa poważnie zmęczył księcia - do tego stopnia, że ten zaczął łysieć!

Brytyjski naukowiec Asim Shahmalak na zlecenie dziennika "The Sun" wykonał badanie w którym na podstawie zdjęć księcia Harry'ego oszacował, w jakim tempie brytyjski dzieci tronu łysieje. Jak się okazało, w ciągu roku łysina Harrego powiększyła się aż o 100%! Czyli mniej więcej w czasie od kiedy wziął ślub z Meghan. Złośliwi dopatrują się związku pomiędzy ślubem księcia z córką Thomasa Markle, a jego co raz to wydatniejszą łysiną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Rodzina królewska ma problem z genami?

Wygląda jednak na to, że równie co nerwy, przyczyną zniknięcia bujnej czupryny księcia Harry'ego mogą być po prostu... geny! Książę Harry nie jest jedynym który stracił włosy w rodzinie królewskiej. Wyłysiał także brat - William, który już od bardzo dawna stracił blond loki.

- Zazwyczaj kiedy twoje dzieci dorastają, stają się wyższe od ciebie i mogą zobaczyć twoją łysinę. W naszym przypadku ja mogę ją zobaczyć też u niego - podobno tak zażartował ojciec książąt na ślubie Williama.

Książę Karol nie bez powodu zastosował taki żart - sam miał problem z łysieniem. Do tej pory William nie zdecydował się na przeszczep włosów. Czy książę Harry również zdecyduje się na operacje? 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TRAGEDIA podczas Eurowizji. NIE ŻYJE mężczyzna, przewróciła się na niego instalacja
  2. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  5. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  6. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News