Rozwód jest już pewny?! Księżna Kate konsultuje się z prawnikami

Rozwód jest już pewny?! Księżna Kate konsultuje się z prawnikami Źródło: Screen/youtube/ODN

Rodzina królewska znów na nagłówkach mediów. Właśnie pojawiły się wstrząsające informacje dotyczące księżnej Kate oraz Williama. W grę wchodzi rozwód oraz konsultacje z prawnikami.

Rodzina królewska na pierwszym miejscu zawsze stawiała troskę o swoje dobre imię oraz nienaganny wizerunek. Wszelkie skandale i kontrowersje były wyciszane i w miarę możliwości zamiatane pod dywan, teraz jednak na jaw wyszła informacja, której tak łatwo już się nie ukryje. 

W sieci od dawna aż huczy od doniesień dotyczących rzekomego rozwodu księżnej Kate oraz księcia Williama. Do tej pory informacji nie potwierdziła rodzina królewska, teraz jednak na jaw wyszły nowe informacje. Podobno trwają właśnie konsultacje z prawnikami i padły już głosy, że rozwód pozornie idealnego małżeństwa jest przesądzony. 

Księżna Kate konsultuje się z prawnikami. Rozwód jest już pewny? 

Pierwsze doniesienia na temat rzekomego rozwodu pary pojawiły się w mediach już dawno. Wszystko zaczęło się od wielkiego konfliktu księżnej Kate i Rose Hanbury, a teraz sprawa nabrała tempa. Jak podaje "Globe", książęca para miała uczestniczyć w konsultacjach z prawnikami, które dotyczyły nadchodzącego rozwodu. 

Rozmowy skupiać się mają zwłaszcza na podziale majątku oraz opiece nad dziećmi, rodzina królewska jednak wciąż nie potwierdziła tych informacji. Książę William już kilkukrotnie dementował wiadomości o kryzysie w ich związku oraz rzekomej zdradzie. Tym razem jednak sprawa wydaje się dużo poważniejsza i wszyscy z niepokojem czekają na oficjalny komentarz samych zainteresowanych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska została rozbita przez kochankę księcia Williama? 

Jak można przeczytać w mediach, księżna Kate oraz Rose Hanbury miały pałać do siebie wyjątkową niechęcią. Podobno książę William na polecenie żony wykluczył przyjaciółkę z życia elit, bo łączyły ich zbyt bliskie relacje. Jednocześnie stwierdzono, że to on sam zadbał o to, by jego rzekoma kochanka dotarła na szczyt i stała się jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Wielkiej Brytanii. 

Niedawno świat obiegła również informacja, zgodnie z którą książę William miał głośno opowiadać o swojej zażyłości z Rose Hanbury. Swoim znajomym miał mówić, że modelka jest tą, której udało się wywinąć od małżeństwa z nim. Wszystkie te kontrowersyjne informacje miały sprawić, że księżna Kate straciła cierpliwość i zdecydowała się zakończyć to małżeństwo. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News