Książę William odpowiada na plotki. Dziedzic straszy prawnikami

Książę William odpowiada na plotki. Dziedzic straszy prawnikami Źródło: screen/YouTube/BBC News

Rodzina królewska wspiera księcia Williama, który powoli traci cierpliwość. Starszy syn księżnej Diany i księcia Karola nie może już dłużej słuchać medialnych spekulacji na swój temat. Sprawą zajęli się już jego prawnicy.

Rodzina królewska nie może narzekać na brak emocji. Już wkrótce na świat przyjdzie pierworodne dziecko księcia Harry'ego i Meghan Markle. Brytyjczycy, jak również fani rodziny królewskiej na całym świecie w napięciu oczekują na rozwój wypadków i uważnie śledzą wszelkie doniesienia na temat księżnej Sussex. W ostatnich dniach to jednak nie ona znajduje się w centrum zainteresowania. Wszystkie oczy są zwrócone na księcia Williama.

Mąż księżnej Kate uchodzi za idealnego arystokratę. Dla wielu kobiet jest również ideałem mężczyzny. Kiedy porównywano synów księcia Karola, William niemal zawsze otrzymywał wyższe noty. Ostatnie doniesienia medialne wzbudzają jednak poważny niepokój. W mediach pojawiły się informacje o rzekomym romansie uwielbianego arystokraty. Jego kochanką miałaby być bliska przyjaciółka jego żony.

Rodzina królewska wspiera księcia Williama. Dziedzic mierzy się z poważnymi zarzutami

Rodzina królewska zawsze była dumna z księcia Williama. Jednak ostatnie doniesienia znacząco nadszarpnęły jego reputację. Media zaczęły podejrzewać, że starszy syn księcia Karola nie był wierny wobec swojej żony. Rzekoma zdrada miała mieć miejsce kilka lat temu, jednak media dopiero dzisiaj zaczęły mówić o tym głośno.

Książę William podczas jednego z męskich wypadów miał bawić się w towarzystwie modelek. Media podejrzewają, że to właśnie w trakcie takiej imprezy książę William zdradził Kate. Co gorsza, jego kochanką miała być najlepsza przyjaciółka księżnej Cambridge - Rose Hanbury. Rodzina królewska nie daje wiary tym doniesieniom i broni oskarżanego księcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Książę William straszy prawnikami. Już pozwał gazetę

Książę William stracił cierpliwość. Arystokrata nie zamierza dłużej słuchać krzywdzących doniesień na swój temat. Rodzina królewska również jest przekonana, że są one nieprawdziwe i godzą w dobre imię księcia Cambrigde. Książę William nie zamierzał długo czekać i pozwał magazyn "In Touch Weekly", który obszernie opisywał tę sprawę. Kroki prawne wydały mu się optymalnym rozwiązaniem. Adwokaci z prestiżowej londyńskiej kancelarii już zaczęli działać. Do redakcji magazynu wysłali oświadczenie w imieniu oburzonego księcia:

- Publikacja jest nieprawdziwa i wysoce szkodliwa. Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - czytamy w treści pisma.

Można przypuszczać, że to nie koniec tej sprawy. Rodzina królewska z pewnością chce uniknąć skandalu i będzie bronić dobrego imienia księcia Cambridge.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  2. Goran Bregovic ma 3 zjawiskowo PIĘKNE córki! Każda wyznaje inną religię. Na widok średniej opadnie wam szczęka
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News