Żałoba w rodzinie królewskiej. Nagła śmierć, najbliższa sercu królowej pracownica nie żyje, Elżbieta złamie protokół

Żałoba w rodzinie królewskiej. Nagła śmierć, najbliższa sercu królowej pracownica nie żyje, Elżbieta złamie protokół Źródło: youtube.com/Royal Star News

Rodzina królewska jest ogarnięta żałobą przez śmierć najbliższej pracownicy królowej. Była jej zaufaną pomocnicą i osobą, której Elżbieta powierzała najważniejsze zadania. Teraz władczyni Wielkiej Brytanii pozostała bez swojej prawej ręki.

Rodzina królewska wraz z królową Elżbietą na czele stanęła przed trudnym wyzwaniem - musi przeżyć żałobę i wesprzeć władczynię w jej smutku i cierpieniu. Śmierć kobiety nie jest na pewno na rękę królowej - zżyły się ze sobą przez tyle lat pracy i obie sobie ogromnie ufały. To tak, jakby Elżbieta straciła część siebie.

Rodzina królewska żegna pracownicę pałacu Windsor. Elżbieta II złamie regulamin

Annette Wilkin była przy Elżbiecie II przez 45 lat. To naprawdę długi czas, biorąc pod uwagę, że królową koronowano 66 lat temu. Musiała bardzo przykładać się do swoich obowiązków, jeśli królowa chciała ją mieć przez tak długi czas przy sobie. Sama Annette miała 72 lata.

Pracowała w pałacu odkąd była nastolatką. Zaczęła od pracy pokojówki w 1974 roku. Dopiero później została prawą ręką władczyni Wielkiej Brytanii. Annette przez 3 kadencje zarządzała zamkiem Windsor, a także pałacem w Berkshire, która potem stała się domem księcia  Harry'ego i Meghan Meghan. Kobieta odeszła po krótkiej chorobie i mimo, że nie pracowała przy królowej od 2014 roku, to królowa Elżbieta zatrudniła ją do pomocy swojej krawcowej, Angeli Kelly.

Kobiety były ze sobą tak zżyte, a królowa tak ceniła jej pracę, że postanowiła złamać regulamin. Do tej pory głowa państwa uczestniczyła tylko w pogrzebach swojej rodziny, bliskich krewnych lub cenionych przyjaciół. Nigdy nie było sytuacji, by królowa uczestniczyła w pogrzebie służącej.

Annette Wilkin była nieoceniona. Każdy ciepło ją wspomina

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej praca przy królowej również została sowicie wynagrodzona. Elżbieta II ją ceniła na tyle mocno, że ​​została obdarowana królewskim Corgi o imieniu Larch, a po przejściu na emeryturę otrzymała dom na terenie zamku Windsor.

Informator rodziny królewskiej opisał ją w kilku zdaniach. Wypowiedział się o niej niezwykle ciepło. Mówił, że każdy nazywał Annette Królową, ponieważ roztaczała wokół siebie królewską ciepłą aurę. Zawsze była nienagannie ubrana, była życzliwa i skrupulatna w wykonywanych obowiązkach. Nigdy nie wyszła za mąż, za to poświęciła się pracy na dworze i postanowiła do końca służyć rodzinie królewskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News