Rodzina królewska przechodzi kryzys.
Wikimedia Commons/Pat Pilon
Klaudia Bochenek - 30 Kwietnia 2019

Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

Rodzina królewska i jej doradcy PR-owi zdecydowanie nie radzą sobie z ostatnimi rewelacjami, którymi żyją brytyjskie tabloidy. Dziś świat obiegła elektryzująca informacja - Kate uciekła od Williama! Szykuje się najbardziej skandaliczny rozwód w dziejach?

Rodzina królewska żyje w ciągłym stresie. Jej doradcy muszą ciągle dementować plotki, prostować wymysły brukowców i udawać, że wszystko jest w porządku. Nie da się zatuszować pięknymi słowami pewnych rzeczy. Właśnie w świat obiegła straszna informacja - Kate zabrała dzieci i uciekła z domu Williama.

Skandal dotyczący aktualnych relacji między księżną Kate a księciem Williamem zaczął się już jakiś czas temu, gdy Anglicy dowiedzieli się, że William prawdopodobnie zdradził Kate z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury. Księżna szybko podjęła odpowiednie środki - usunęła ją z grona swoich bliskich znajomych i umieściła na czarnej liście, przez co Rose może pożegnać się z wizytami w pałacu.

Rodzina królewska przeżywa ciężkie chwile.Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i WilliamaCzytaj dalej

Kate uciekła z dziećmi

Paparazzi przyłapali Kate, gdy ta opuszczała w pośpiechu Anmer Hall - posiadłość Williama i jego rodziny. Żona księcia wraz z dziećmi: Georgem, Charlotte i Louisem udali się do Carole Middleton. Tam Kate podjęła następne kroki i skontaktowała się ze swoimi prawnikami.

- Kate jest rozdarta przez plotki o romansie, są w trakcie testowej separacji, a ich prawnicy rozmawiają o rozwodzie. William odchodzi od zmysłów, ponieważ Kate nie chce z nim rozmawiać. Jest bezradny - można przeczytać w tabloidzie Globe.

- Królowa jest wściekła. Mówi, że mały George zostanie kiedyś królem i nie ma mowy o tym, by wychowywało go "pospólstwo" - kontynuuje gazeta.

Nie ma czemu się dziwić, królowa Elżbieta bardzo dba o dobry wizerunek brytyjskiej monarchii i niepotrzebne są jej skandale. To królowa czuwa nad tym, by byli postrzegani jako idealna rodzina królewska. Dopiero co ucichły rewelacje dotyczące Meghan, a teraz szykuje się prawdziwy skandal.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kinga rusinTe gwiazdy cierpią na choroby psychiczne. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenieCzytaj dalej

Kate i William uchodzili za idealną, kochającą się parę. Rysę na wizerunku spowodował właśnie romans z przyjaciółką Kate. Wydawałoby się, że małżeństwo wszystko sobie wyjaśniło. Będą obchodzić 8. rocznicę ślubu. Czy to ostatnia rocznica jako mąż i żona?

Rodzina królewska na razie milczy

Królowa Elżbieta nie wydała oświadczenia w sprawie, a o oficjalnych informacjach z pałacu na razie można zapomnieć. PR-owi eksperci na pewno pracują w pocie czoła, aby załagodzić sytuację. Gdyby doszło do rozwodu, byłby to największy skandal od czasu tragicznej śmierci księżnej Diany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

córka kaczyńskiejCórka Kaczyńskiej inspiruje się Dalekim Wschodem? Wskazują na to zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News