Brytyjscy reporterzy przyłapali księżną. W tajemnicy odwiedza szpital, co się dzieje?

Brytyjscy reporterzy przyłapali księżną. W tajemnicy odwiedza szpital, co się dzieje? Źródło: screen/YouTube/BBC

Rodzina królewska nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wiadomości z Pałacu Buckingham wciąż są wśród wielu najbardziej pożądanymi informacjami. Ostatnio reporterzy dowiedzieli się, że księżna odwiedza szpital. Przyczyna jest zaskakująca.

Rodzina królewska przeżywa ostatnio bardzo gorący czas. W najbliższych dniach na świat przyjdzie potomek księcia Harry'ego i księżnej Meghan Markle. Na to wydarzenie czeka cała Wielka Brytania oraz fani rodziny królewskiej na całym świecie. Przyszłe tygodnie zapowiadają się więc niezwykle emocjonująco.

W mediach dominują najświeższe informacje na temat księżnej Sussex i jej porodu. Jednak w ostatnim czasie media zwróciły uwagę na inną osobę. Fotoreporterzy przyłapali księżną Camillę Parker na tajemniczej praktyce. Gdy dziennikarze nie patrzą, żona i największa miłość księcia Karola wymyka się z pałacu i kieruje się w kierunku szpitala.

Rodzina królewska o tajnych spotkaniach księżnej Camillii

Rodzina królewska przekonuje, że nie ma powodów do niepokoju. Ze zdrowiem księżnej Camillii Parker nie dzieje się nic groźnego. Celem tajnych wyjść żony księcia Karola jest szpital ortopedyczny, a dokładniej Królewskie Towarzystwo Osteoporozy. Wizyty księżnej w szpitalu są regularne, jednak nie mają one nic wspólnego ze stanem jej zdrowia.

Okazuje się, że księżna Camilla Parker ma ważny powód, aby regularnie gościć w Królewskim Towarzystwie Osteoporozy. Miejsce to ma dla niej szczególne znaczenie ze względu na trudną rodzinną historię. Księżna Kornwalii niechętnie o tym opowiada, ale teraz - gdy na jaw wyszły jej tajemnicze wizyty w szpitalu - wszyscy wiedzą już, o co chodzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Matka księżnej Camillii zmarła na chorobę kości. Księżna Kornwalii do dziś odwiedza szpital

Z wizytami księżnej Kornwalii w Królewskim Towarzystwie Osteoporozy wiąże się rodzinny dramat. Jej matka Rosalind przebywała w tej placówce i próbowała wyleczyć poważną chorobę kości. Niestety w 1994 roku kobieta zmarła. Księżna Camilla do dziś jest związana z tym miejscem i wspiera organizację przez ponad dwie dekady.

Camilla Parker regularnie spotyka się z lekarzami, pielęgniarkami i naukowcami. Arystokratka chce być zorientowana w aktualnych badaniach nad chorobami kości i na bieżąco śledzi wszystkie postępy w tej dziedzinie. Pamięć o ukochanej matce mobilizuje ją do walki o zdrowie innych ludzi, którzy zmagają się z podobnymi chorobami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News