Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze

Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze Źródło: Screen/youtube/UKTV

Rodzina królewska całkiem straciła nad nią kontrolę. Meghan Markle kolejny raz wywołała skandal swoją najnowszą decyzją, która nie mieści się w granicach wyznaczanych przez tradycje. Zaczęła namawiać fanów, by wpłacali pieniądze w związku z jej porodem.

Rodzina królewska, jak powszechnie wiadomo, na pierwszym miejscu zawsze stawia tradycje. Wypracowywane przez lata rytuały stanowią fundament wszystkich podejmowanych przez Pałac decyzji oraz zachowań członków rodziny w miejscach publicznych. Choć wielu Brytyjczyków twierdzi, że część przepisów jest już nieaktualna, złamanie którejkolwiek z zasad nadal wywołuje ogromne oburzenie. 

Tymczasem mistrzynią w nieprzestrzeganiu tradycji w ostatnim czasie zdecydowanie jest Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego raz po raz sprawia, że cała rodzina królewska dębieje i tak też stało się tym razem. Okazuje się, że księżna zaczęła namawiać ludzi do wpłacania pieniędzy w związku z jej porodem, rezygnując z prezentów. 

Rodzina królewska w szoku. Meghan Markle zbiera pieniądze

Narodziny nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej są ogromnym świętem. Wraz z rodzicami cieszą się również miliony ludzi na całym świecie, którzy zgodnie z przyjętą tradycją chcą okazać również swoją sympatię, przysyłając do Pałacu prezenty oraz upominki zarówno dla mamy maleństwa, jak i samego dziecka. Podobnej reakcji spodziewano się również w przypadku zbliżającego się porodu Meghan Markle, księżna jednak właśnie zdecydowała się na zadziwiający, skandalizujący ruch. 

Zgodnie z pomysłem jednego z internautów, Markle namawia swoich fanów, by zamiast wysyłania prezentów dziecku, wpłacali pieniądze na jej ulubione organizacje charytatywne. 

- Zamiast do wysyłania prezentów para od dawna namawia społeczeństwo do przekazywania datków na rzecz organizacji charytatywnych dla dzieci i rodziców w potrzebie. Jeśli już dokonałeś darowizny, para wysyła ci serdeczne podziękowania. Jeśli się nad tym zastanawiasz, prosi, abyś uprzejmie rozważył organizacje, które wybrała - możemy przeczytać na jej Instagramie. 

To niewątpliwie piękny gest, jednocześnie jednak sprawiający, że rodzina królewska nie wie, gdzie ukryć wzrok. Księżna znana jest ze swojej niechęci do przestrzegania tradycji, ostatnio jednak z każdym dniem robi to coraz śmielej wywołując panikę specjalistów od wizerunku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zbiórka cieszy się gigantyczną popularnością na całym świecie

Zbiórka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Fundacja Campaign for Female Education już wydała oficjalne oświadczenie, dziękując wszystkim darczyńcom. 

- Wszyscy jesteście niesamowitymi, serdecznymi i hojnymi ludźmi. Zaskoczyliście nas swoją pomocą i hojnymi datkami. Poprawiliście nam humor na cały rok! - możemy przeczytać na stronie fundacji. 

Zgodnie z informacjami podawanymi przez media, zbiórka potrwać ma aż do czasu porodu, który przewidywany jest na połowę kwietnia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Michał Wiśniewski jednak nie usidli kolejnej wokalistki? 20-letnia wokalistka odchodzi z Ich Troje. To koniec!
  2. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  3. Justyna Żyła chciała tańczyć dla Barańskiego. Jego cięta riposta zwala z nóg
  4. Syn Zenka Martyniuka wszystko wyprzedaje. Zamieścił apel
  5. Przerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym roku
  6. TVP podało tragiczną informację. Nie żyje Tadeusz

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News