Brat zdradza najgorszy sekret Meghan Markle. Rodzina Królewska chciała to przemilczeć

Brat zdradza najgorszy sekret Meghan Markle. Rodzina Królewska chciała to przemilczeć Źródło: youtube.com/cnn

Rodzina królewska nie była na to gotowa. Jeden z największych sekretów brytyjskiej monarchini ujrzał światło dzienne. Jak zareaguje dwór królewski, który chciał za wszelką cenę ukryć niewygodną prawdę o księżnej Sussex?

Rodzina królewska Wielkiej Brytanii ma wiele sekretów. Informacje i plotki, powstające na temat mieszkańców Pałacu Buckingham w wirusowym tempie roznoszą się po całej Europie. Nikt nie mógł się spodziewać, że jedna z najbardziej skrywanych, dworskich tajemnic dotyczących Meghan Markle ujrzy światło dzienne. Niestety, ale brat księżnej Sussex zdecydował się na odważny krok, który obnażył arystokratkę przed jej poddanymi.

Rodzina królewska będzie szoku. Najbardziej skrywany sekret Meghan ujrzał światło dzienne

O tym, że relacje Meghan z jej bliskimi nie są najprostsze, przekonać możemy się, śledząc karierę Amerykanki. Zarówno jej ojciec, jak i przyrodnie rodzeństwo od czasu pojawienia się Markle w gronie arystokratów szukają okazji na to, aby sprzedawać informacje dotyczące swojej krewnej amerykańskim tabloidom. Ostatnio, Wielką Brytanię i świat obiegła wiadomość dotycząca listu, jaki brat księżnej wysłał w przeddzień jej ślubu z księciem Harrym. Mężczyzna przytoczył treść pisma amerykańskim mediom, ujawniając tajemnicę siostry.

- Im mniej czasu zostaje do wesela, tym bardziej pewny jestem, że to będzie największe nieporozumienie w historii rodziny królewskiej. Meghan nie jest dla ciebie właściwą kobietą. Jest znużoną, płytką, zarozumiałą kobietą, która robi pośmiewisko z ciebie i z całej rodziny królewskiej - pisał wówczas brat Meghan Markle.

Brat przeprasza Meghan Markle za list

Po tym, jak mężczyzna wyjawił tajemnicę Meghan Markle i przytoczył pismo, przeprosił, że to uczynił, mówiąc, że był to akt frustracji związany ze słabym kontaktem ze swoją siostrą.

- Napisałem ten list w okresie prawdziwej frustracji. Ona odpowiedziała i napisała, że jestem tylko daleką rodziną. Czułem się z tego powodu bardzo sfrustrowany. Nie mogłem w to uwierzyć, ponieważ w dzieciństwie byliśmy tak blisko. Meghan absolutnie nie jest zagrożeniem dla rodziny królewskiej. Jest kochającą, ciepłą, inteligentną osobą, która kocha swoją rodzinę. Jest niezwykłą kobietą. Ostatni raz rozmawiałem z nią w 2011 roku. Najważniejsze pytanie brzmi: dlaczego nie chce ze mną rozmawiać ani ze swoją siostrą Samantą? Jest na niej ogromna presja. Znalazła się w centrum uwagi i to było bardzo trudne. Zwróciłem się do niej z prośbą o pomoc w radzeniu sobie z prasą, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi. To było dla mnie bardzo frustrujące. Dlatego napisałem ten list. Jestem za Meghan i chcę być z nią jako rodzina. Chcę tylko powiedzieć, że bardzo cię kocham i chcę, żebyśmy byli razem jako rodzina. Każde nowe dziecko, które pojawia się w rodzinie, to bardzo ważna sprawa. Bardzo chciałbym poznać małego księcia lub księżniczkę - powiedział mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni".
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł