Wstrząsające kulisy rozwodu książęcej pary. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć

Wstrząsające kulisy rozwodu książęcej pary. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć

Rodzina królewska od wielu dni zmaga się z wielkim kryzysem, jaki u nich nastąpił. Ciągłe kłótnie w Pałacu Kensington źle wpływają, nie tylko na książęce pary, ale i na opinie wśród Brytyjczyków. Właśnie wyszły na jaw kulisy rozwodu, rodacy nie mogą w to uwierzyć.

Rodzina królewska to nieodłączny element dnia codziennego w Wielkiej Brytanii. Ciągłość dynastii, jaką starają się zachować, zapewnia spokój w kraju i szacunek innych państw na świecie. Niestety, jak to bywa w każdej rodzinie również i Windsorowie przechodzą kryzysy. Różnica jest taka, że ich życiem interesują się miliony osób na całym świecie.

Kłótnie między Meghan a Kate

Cały czas głośno jest o konflikcie między Meghan Markle a księżną Kate. Te nie potrafią dojść do porozumienia, a ta druga pewnego razu nawet się popłakała. Nie mieszkają już obok siebie i Meghan z mężem czekają na nową siedzibę w przepięknym gospodarstwie niedaleko Londynu, z dala od reszty rodziny królewskiej. Teraz wszystkie media na świecie obiegła informacja o rozwodzie księcia Karola oraz księżnej Camilli. Rodzina królewska już jeden rozwód w jego wypadku przeżyła, wybuchł wtedy ogromny skandal z księżną Dianą w tle. Karol porzucił ją własnie dla Camilli.

Rodzina królewska przeżywa rozwód

O całej informacji Pikio.pl, jak i reszta portali, dowiadują się od australijskich mediów. To jeden z tamtejszych tabloidów podał jako pierwszy wiadomość o tym, że książę Karol oraz Camilla się rozwodzą. Wielka Brytania była w szoku, kiedy to do niej dotarło. Jak widać, informacje zaczynają potwierdzać również brytyjskie media. "The Telegraph" dowiedział się, kto stoi za tym, że nie podano tej informacji w oficjalnym oświadczeniu. Za wszystko odpowiada oczywiście królowa Elżbieta II, która chce chronić całą rodzinę. Jeden z informatorów tabloidu mówi:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Zmusiła ich, żeby się wstrzymali, dopóki wojna domowa pomiędzy Sussexami i Cambridge’ami nie ucichnie. Wie, że rodzina królewska nie zniesie kolejnego skandalu. Ona również nie ma już na to siły - mówi informator "The Telegraph". Królowe Elżbieta II nie ma łatwego zadania. Wszystkie media rozpisują się o tej sytuacji. Rodzina królewska mogłaby się rozpaść przez kryzysy, a niemłoda już królowa od tego wszystkiego mogłaby się rozchorować. Na szczęście utrzymuje jeszcze kontrolę, to silna kobieta i poradzi sobie z tymi problemami. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Cezary Pazura gorzko o rodzicielstwie. Wciąż nie pogodził się z przeszłością?
  2. Wesele zmieniło się w koszmar. Ojciec zranił córkę w najgorszy możliwy sposób
  3. Nie tylko rząd daje pieniądze Rydzykowi! Dostał OGROMNE sumy od…
  4. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęki
  5. Beata Kozidrak znów jest zakochana?! Kim jest tajemnicza, nowa miłość gwiazdy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News