Książę Karol i księżna Camilla w sądzie. Co z ich małżeństwem?

Książę Karol i księżna Camilla w sądzie. Co z ich małżeństwem? Źródło: fot.youtube.com/ TV News 24h

Rodzina królewska z Wielkiej Brytanii znalazła się pod lupą obserwatorów brytyjskiej arystokracji. Wszystko przez domniemany rozwód, jakiego miał dopuścić się Książę Karol. Czy małżeństwu pary książęcej nic nie zagraża?

Rodzina królewska musi ostatnimi czasy mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Nie dość, że o toksycznej relacji między Meghan Markle a księżną Kate rozpisywały się wszystkie możliwe media plotkarskie, to jeszcze wprost z Pałacu Birmingham dotarła informacja, jakoby książę Karol i księżna Kamila mieli zakończyć swoje małżeństwo. Para ostatnio pojawiła się w sądzie, co nie umknęło uwadze wyspiarskim tabloidom. Czy dojdzie do głośnego rozwodu?

Rodzina królewska się rozpada? Niepokojące doniesienia z dworu

Na początku stycznia 2019 roku media obiegła wiadomość, jakoby książę Walii przestał kochać swoją długoletnią miłość, księżną Kamilę i planował wziąć z nią rozwód. Pikanterii sprawie dodawał fakt, że to właśnie dla romansu z Kamilą, Karol był w stanie poświęcić swoje małżeństwo ze zmarłą w 1997 roku Dianą Spencer. Do brytyjskich mediów trafiały różne mniej albo bardziej prawdopodobne informacje dotyczące rozwodu. Niektórzy z przedstawicieli mediów wskazywali, że księżna Kornwalii celowo unika spotkań rodzinnych i z poddanymi, aby zdystansować się od małżeństwa ze swoim mężem. Mało tego, miały istnieć dowody, że książę Walii ma być homoseksualistą. Prawda jest jednak zupełnie inna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książę Karol i Kamila w sądzie

Po tym, jak pałac Buckingham ogłosił, że para książęca pojawi się w jednym z londyńskich sądów media zalała fala plotek. Niektóre z tabloidów jasno wskazywały, że chodzi o sprawę rozwodową. Na szczęście dla miłośników brytyjskiej monarchii, te informacje okazały się nieprawdziwe. Owszem, książę Walii wraz z małżonką rzeczywiście odwiedzili Sąd Najwyższy. Cel ich wizyty był jednak zupełnie inny. Jak się okazało, księżna Kamila chciała po prostu wrócić do swoich obowiązków u boku męża i uciąć wszelkie pomówienia dotyczące kryzysu w swoim małżeństwie. Para w sądzie pojawiła się w celach czysto służbowych i reprezentacyjnych, aby odwiedzić sędziów i pracowników jednej z ważniejszych instytucji prawnych na terenie Wielkiej Brytanii. Media zauważyły, że zakochanym przez cały dzień dopisywał dobry humor i nic nie wskazuje, aby mogli się rozstać.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Gwiazda "Korony Królów" dotkliwie przeżyła ciężką chorobę syna. "To była moja cicha tragedia"
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: jastrzabpost.pl Następny artykuł