Burza wokół Meghan Markle. Znamy prawdę

Burza wokół Meghan Markle. Znamy prawdę Źródło: Screen/youtube/The Jayleno Fly

Meghan Markle wzbudza w ludziach ogromne emocje. Odkąd rodzina królewska powitała ją w swoich szeregach - księżna budzi niesamowite zainteresowanie. Aktualnie wokół młodej kobiety wybuchła niesamowita burza, która może znacząco wpłynąć na zmniejszenie międzynarodowej sympatii do jej osoby. Znamy już całą prawdę.

Rodzina królewska przez ostatnie miesiące zdecydowanie nie ma dobrej prasy. W głównej mierze za taki stan rzeczy odpowiada Meghan Markle, która z postaci uwielbianej przez cały świat, stała się osobą postrzeganą jako przyczyna problemów i konfliktów. O jej rzekomym sporze z księżną Kate długie tygodnie pisały media na całym świecie, a ostatnio głośno było o kolejnych rezygnacjach ludzi, którzy z nią współpracowali. Tym razem wokół księżnej wybuchła prawdziwa burza - znamy całą prawdę. Jak do niej dotarliśmy? No cóż, do tej pory nikt nie chciał komentować żadnych kontrowersyjnych kwestii i pozwalano, by plotki żyły własnym życiem. Teraz jednak okazuje się, że rodzina królewska przeżywa bardzo poważny rozłam. To wszystko zaś za sprawą niewinnie wyglądającej Markle.

Cała prawda o Meghan Markle

Początkowo Meghan Markle uważana była za wyjątkowo miłą i uczynną osobę, dzięki której rodzina nabierze życia i wigoru. Ostatnio jednak w mediach pojawiło się wiele negatywnych słów i ocen dotyczących kobiety, przez co ona sama zaczęła być postrzegana jako osoba wyjątkowo konfliktowa. Z tego powodu pewien znajomy książęcej pary postanowił powiedzieć w rozmowie z "Elle" wszystko na temat Markle. Podobno tak naprawdę kobieta jest wyjątkowo lubiana wśród swojej służby, która darzy ją szczególnym szacunkiem i bardzo chętnie towarzyszy w codziennych czynnościach. Momentalnie pojawiły się jednak komentarze, że tekst ów został ustawiony i napisany w taki sposób, żeby jak najbardziej odsunąć od Meghan podejrzenia o bycie niezbyt przyjemną osobą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska przeżywa prawdziwy rozłam

W myśl zasady, że "tylko winni się tłumaczą" teza o tym, że wywiad został ustawiony zdaje się być wyjątkowo trafna. Tym bardziej, że widać, jak duży rozłam panuje w rodzinie królewskiej. Monarchia brytyjska znana jest z tego, że swoje problemy rozwiązuje za murami zamków i niczego nie wypuszcza do prasy. Czy takie dziwne byłoby, gdyby postanowili "podratować" wizerunek żony księcia Harry'ego dobrym wywiadem po to, by tak naprawdę ukryć jej prawdziwą osobowość? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. M jak Miłość miało wyglądać KOMPLETNIE inaczej. Fanom opadły szczęki
  2. OBLEŚNY atak na Radwańską! „Mam nadzieję, że ktoś POŁAMIE CI NOGI K*RWO”
  3. Z ostatniej chwili: Wspaniała inicjatywa księdza na pogrzebie Adamowicza
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News