Media: Książę William zdradził księżną Kate. Cały kraj huczy o romansie, to się może skończyć rozwodem

Media: Książę William zdradził księżną Kate. Cały kraj huczy o romansie, to się może skończyć rozwodem Źródło: .

Rodzina królewska stanęła właśnie nad krawędzią jednego z największych skandali w historii Wielkiej Brytanii. Wszystko zaczęło się już kilka dni temu, ale nikt nie podejrzewał, że przybierze to taki właśnie obrót.

Rodzina królewska na wyspach uważana jest często jako wzór etykiety oraz dobrego wychowania. W takim wypadku można by się spodziewać, że jej członkowie stronią od jakichkolwiek skandalicznych zachowań, jednak nic bardziej mylnego. Najlepszym tego przykładem jest historia księcia Karola i księżnej Diany, o której mówił dosłownie cały świat. Romans następcy tronu był jednym z najgłośniejszych tematów w mediach. Czyżby syn poszedł w ślady ojca?

Rodzina królewska stanęła w obliczu gigantycznego skandalu

Już jakiś czas temu w brytyjskich mediach aż zahuczało od informacji, że księżna Kate wyrzuciła z towarzyskich elit swoją najlepszą przyjaciółkę Rose Hanbury oraz jej męża. Brytyjczycy oraz media zastanawiali się, co takiego musiało się stać, że księżna zareagowała w taki sposób.

Kate znana jest bardziej ze swojej uprzejmości, wyrozumiałości i ogólnej wrażliwości oraz dobroci. Takie zachowanie absolutnie do niej nie pasuje i wywołało szok u wielu poddanych. Jednak skoro księżna zareagowała aż tak drastycznie, to musiała mieć ku temu poważny powód.

Teraz pojawiła się informacja, która rozwiewa liczne domysły i plotki związane z tym tematem. Wedle jednego z brytyjskich dziennikarzy, poszło o romans księcia Wiliama oraz Rose Hanbury.

 - Poszło o romans. Nie czytałem tych artykułów, ale chodzi o romans. Wszyscy wiedzą o tym romansie. Nawet my, Żydzi - pisze Giles Coren.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciężko wręcz uwierzyć, że William byłby zdolny do takiej podłości względem swojej małżonki, ale niestety podobne przypadki w rodzinie królewskiej miały już miejsce. Nie mniej wciąż są to bardzo oburzające doniesienia, które raczej nie doczekają się oficjalnego potwierdzenia ze strony następców tronu, czy też samej królowej. Wszystko dlatego, że bałby to niesamowita wręcz ujma na honorze całego rodu, gdyby się okazało, że druga osoba w kolejce po koronę zdradzała swoją małżonkę.

Bez wątpienia media w Wielkiej Brytanii będą bardzo mocno i długo prześwietlać ten temat, przez co dowiemy się kolejnych zaskakujących szczegółów. Miejmy tylko nadzieję, że nie skończy się to, jak w przypadku Karola i Diany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska wyjawiła prawdę! Po latach opowiedziała, jaki NAPRAWDĘ był jej ojciec
  2. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie, jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł