Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży

Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży Źródło: Screen/youtube/ ODN

Rodzina królewska w końcu nie wytrzymała. Cała Wielka Brytania aż huczy od informacji dotyczących rzekomego romansu księcia Williama, do którego miało dość, gdy księżna Kate była jeszcze w trzeciej ciąży. Teraz pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Rodzina królewska przez lata starała się wypracować nienaganną opinię, dzięki której podziwiał ich dosłownie cały świat. Przestrzeganie tradycji oraz opieka i troska nad podwładnymi sprawiły, że kochają ich miliony ludzi na całym świecie. Ciemną stroną tej sprawy są jednak bezustannie wybuchające w mediach skandale, które cały sztab ludzi usilnie stara się na bieżąco tłumaczyć. 

Eksperci robią wszystko, by w sieci nie pojawiały się informacja burzące wizerunek rodziny idealnej, czasem jednak jest to niemożliwe. Teraz cała Wielka Brytania aż huczy od doniesień, zgodnie z którymi książę William miał zdradzić swoją ukochaną. Dojść do tego skandalicznego zdarzenia miało, gdy księżna Kate była w trzeciej ciąży. Teraz rodzina królewska postanowiła zabrać głos w tej sprawie i wystosowane zostało oficjalne oświadczenie. 

Książę William zdradził księżną Kate? Wielka Brytania w szoku

Pierwsze informacje o rzekomej zdradzie pojawiły się w mediach niemalże rok temu. Zgodnie z nimi książę William romansować miał z Rose Hunbury, z którą rodzina królewska od lat ma bardzo bliski kontakt. 

Babcia modelki była przed laty druhną na ślubie królowej Elżbiety, młodzi byli więc sobie bardzo bliscy i znali się doskonale. Spekulacje na temat romansu pojawiły się jednak z powodu zachowania księżnej Kate. To przez jej decyzję Rose została usunięta z grona najbliższych przyjaciół i przestała być z nimi widywana, czego skutkiem były jeszcze ostrzejsze sugestie mediów na temat rzekomego romansu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska zabiera głos w sprawie. Jest oficjalne oświadczenie

W ostatnich dniach Wielka Brytania znów huczy tylko o tym. Sprawę po raz kolejny opisać postanowił magazyn "In Touch Weekly", na co rodzina królewska postanowiła już wyraźnie zareagować. Prawnicy księcia Williama wystosowali właśnie oficjalne pismo do redakcji. 

- Publikacja jest nieprawdziwa i wysoce szkodliwa. Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - mieli pisać adwokaci z kancelarii prawnej London Harbottle and Lewis, zgodnie z informacjami przekazanymi przez "Daily Beast". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak ma DUŻE KŁOPOTY! Nawet mąż-milioner nie pomoże
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Kubę Wojewódzkiego i jego show. Legendarna spikerka TVP nie miała dla niego LITOŚCI
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News