Wielka Brytania świętuje! Piękne chwile w Pałacu

Wielka Brytania świętuje! Piękne chwile w Pałacu Źródło: instagram.com/theroyalfamily

Rodzina królewska ostatnio ma wiele powodów do świętowania. Właśnie nadszedł czas na kolejny. Nastąpiło wielkie poruszenie na brytyjskim dworze. Z czym związana jest fala euforii?

Rodzina królewska może pochwalić się kolejnymi radosnymi wydarzeniami na brytyjskim dworze. Wielu Anglików podziela swój zachwyt i cieszy się na myśl o przełomowych okolicznościach. Tym razem rewelacje dotyczą Kate i Williama, a raczej tego, co ich dokładnie łączy.

Rodzina królewska świętuje

Księżna Kate i książę William William pobrali się 29 kwietnia 2011 roku. Od tamtej pory pozostają zgodną parą z trójką pociech u boku, które są wręcz uwielbiane przez królową Elżbietę. Niestety ostatnie tygodnie obfitowały w coraz to nowsze newsy i pogłoski o tym, że małżeństwo tych obojga wisi na włosku. Nad pałacem zebrały się czarne chmury, a eksperci PR-owi mieli poważny problem do rozwiązania.

Wszystko zaczęło się od rewelacji w prasie, że książę William miał romans z Rose Hanbury - bliską przyjaciółką Kate. Księżna była wtedy w trzeciej ciąży, co tym bardziej szokuje śledzących tę aferę. Zażądała, by Rose nie miała wstępu na królewskie zgromadzenia i uroczystości, a także wykreśliła ją ze swojego życia.

Wszystko wskazuje na to, że kryzys został zażegnany. Kate nie daje po sobie poznać, że cierpi i dała dziennikarzom niezły powód do analizy jej związku. Do tej pory media musiały szukać najmniejszych wskazówek dotyczących dalszego rozwoju wydarzeń w królewskim małżeństwie.

Znaczącym gestem potwierdzającym, że wszystko jest dobrze, było założenie kolczyków ślubnych w dzień Wielkiej Nocy. Założyła je by uczcić 8. rocznicę, a także subtelnie dać do zrozumienia, że nie ma żadnego kryzysu, a wszystkie plotki to jedynie pomówienia i wymysły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten gest, zbiegający się z terminem świętowania rocznicy, daje Anglikom duże powody do radości.

Rodzina królewska czeka na potomka

Na brytyjskim dworze już niedługo czas na kolejną wielką fetę. Cały świat czeka przecież na wieść o narodzinach potomka księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Termin porodu został wyznaczony na koniec kwietnia, więc lada dzień można spodziewać się radosnej nowiny. Można się jedynie domyślać, że Meghan jeszcze nie urodziła, ponieważ Harry pojawiał się ostatnio na mało znaczących imprezach. Inaczej poświęcałby czas żonie i dziecku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu
  6. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News