Tak wygląda dziecko Meghan Markle i Harry'ego! Cały świat zobaczył niemowlaka po raz pierwszy

Tak wygląda dziecko Meghan Markle i Harry'ego! Cały świat zobaczył niemowlaka po raz pierwszy Źródło: Pikio.pl

Rodzina królewska w końcu zdecydowała się spełnić marzenia wielbicieli i pokazali swoje pierwsze zdjęcia z niemowlęciem. To wyjątkowy moment, bowiem księżna i książę Sussex długo zwlekali z tą chwilą. Na fotografii wyglądają zniewalająco.

Rodzina królewska zakończyła trzymanie Brytyjczyków w niepewności. Meghan Markle nie chciała, tak jak Kate Middleton, pokazać swojego syna tego samego dnia, w którym przyszedł na świat. Od początku zapowiadała, że chce trochę odczekać. Nikt nie był pewny, ile tak naprawdę może to potrwać. Okazało się, że to dziś jest ten magiczny dzień.

Rodzina królewska pokazała oficjalne zdjęcie nowego royal baby. To pierwsza fotografia od momentu narodzin

W internecie w końcu można zobaczyć świeżo upieczonych rodziców i najpopularniejszego niemowlaka ostatnich tygodni. Nie było ostatnio rzeczy ważniejszej dla nie których osób, niż chwila, w której pierwszy syn księcia Harry'ego zostanie pokazany publicznie.

Meghan Markle zapozowała w luźnej, białej sukience ozdobionej guzikami, a jej mąż wystąpił w jasnoszarym garniturze i czarnym krawacie. Wyglądają na bardzo szczęśliwych, gdy trzymają chłopca owiniętego w biały kocyk oraz z białą czapeczką.

Co prawda, nie widać dwóch najbardziej interesujących elementów wyglądu: karnacji i włosów. Wygląda na to, że małżeństwo nie chce jeszcze zdradzać wszystkich tajemnic, jednak już pojawią się głosy, że nakrycie główki chłopca ukrywa rude włosy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Padły wzruszające słowa od księżnej i księcia Sussex. Są szczęśliwi i zachwyceni rodzicielstwem

Rodzina królewska zaprezentowała w końcu nowego potomka. Poza wyniesieniem malca do fotografów i dziennikarzy, rodzice wystosowali także kilka słów. Wypowiedzi były krótkie, ale za to bardzo wzruszające. Na pewno poruszyły tysiące Brytyjczyków wyczekujących na tę chwilę.

- Jesteśmy oboje absolutnie podekscytowani i wdzięczni za okazaną nam miłość oraz wsparcie, to było wspaniałe - powiedział książę Harry w wypowiedzi dla mediów.

Zaznaczył też, że bycie rodzice jest wspaniałym uczuciem. Meghan Markle także odniosła się do pierwszych chwil macierzyństwa. Jest zachwycona i nie kryła radości. 

- To magia, to niesamowite. Mam dwóch najlepszych facetów na świecie więc jestem szczęśliwa - wyznała.

Było widać, z jaką miłością rozczulona Amerykanka spogląda na męża i syna. Delikatnie pogładziła też główkę dziecka. Wygląda na to, że doskonale czuje się w nowej roli. Fani po raz kolejny gratulują potomka, składają najlepsze życzenia oraz dziękują, że małżeństwo w końcu wystąpiło publicznie.

(Fot.Twitter/CNN)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: CNN

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News