Rodzina królewska pokazała akt urodzenia dziecka Meghan i Harry’ego. Jedna rzecz szczególnie zwraca uwagę

Rodzina królewska pokazała akt urodzenia dziecka Meghan i Harry’ego. Jedna rzecz szczególnie zwraca uwagę Źródło: wikipedia/genevieve/

Rodzina królewska właśnie zaprezentowała akt urodzenia pierwszego dziecka pary Sussex. Brytyjczycy licznie zebrali się, by podziwiać pierwszy dokument nowego członka rodziny królewskiej. Byli jednak bardzo zaskoczeni, gdy spostrzegli jeden mały szczegół, który na nim widniał.

Brytyjska rodzina królewska wczoraj przywitała na świecie kolejnego członka swojego rodu. Syn Meghan Markle i księcia Harrego przyszedł na świat rankiem 6 maja, natomiast oficjalna informacja na ten temat pojawiła się popołudniem. Radości w związku z narodzinami nie ma końca, a temat stał się tak gorący, że media nie mówią o niczym innym. 24 godziny po przyjściu na świat royal baby, rodzina królewska upubliczniła jego akt urodzenia, co jest wieloletnią tradycją monarchów. Brytyjczycy nie podejrzewali jednak, że dostrzegą na nim coś tak zaskakującego. 

Rodzina królewska upublicznia akt urodzenia 

Dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że rodzina królewska tuż po narodzinach kolejnego członka przed pałacem Buckingham wystawia jego akt urodzenia. Jest to tradycja praktykowana od wielu lat i za każdym razem przed siedzibą królowej zbiera się niezliczona ilość paparazzi i zaciekawionych Brytyjczyków. Inaczej nie mogło być również i tym razem, w szczególności, że cały naród z ogromną niecierpliwością czekał na dzień, gdy ostatni syn Diany Spencer zostanie ojcem. 

Zaskakujący szczegół na dokumencie 

Choć informacja o przyjściu na świat syna Meghan i Harrego pojawiła się już kilka godzin po porodzie, na poznanie jego imienia Brytyjczycy muszą jeszcze trochę poczekać. Wszyscy byli pewni, że to właśnie w tej chwili, gdy jego akt urodzenia zostanie wystawiony publicznie, wreszcie będą mogli zaspokoić swoją ciekawość i dowiedzieć się, jaki był wybór małżonków. Niestety zgromadzonych spotkało jedno, wielkie rozczarowanie, bowiem na dokumencie nie było imienia chłopca. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że w akcie urodzenia, zawarto jedynie krótki komunikat skierowany do Brytyjczyków. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji, w związku z czym powstało małe zamieszanie wśród zgromadzonych na dziedzińcu.  

- Królowa i rodzina królewska są zachwyceni nowiną, że Jej Wysokość Księżna Sussex bezpiecznie wydała na świat syna o 5:26 rano - napisano na dokumencie. 

Jest to zarówno radosna, jak i smutna wiadomość, ponieważ ciekawscy są zmuszeni jeszcze trochę poczekać na poznanie imienia syna Meghan i Harrego. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródło: GWIAZDY.WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News