Rodzina królewska pogrzeb
yt.com/BBC News
Mariusz Wiącek - 26 Kwietnia 2019

Królowa Elżbieta w żałobie. Dziś pożegnała bardzo bliską osobę

Rodzina królewska Wielkiej Brytanii już wkrótce powiększy się o kolejnego członka. Jednak nim to radosne wydarzenie nastąpi, królowa Elżbieta musiała z wielkim smutkiem pożegnać bardzo bliską sobie osobę.

Rodzina królewskaw Wielkiej Brytanii z wielkim napięciem oczekuje na przyjście na świat nowego jej członka. Meghan Markle i książę Harry najprawdopodobniej na dniach zostaną rodzicami, a wydarzeniem tym ekscytuje się całe brytyjskie społeczeństwo. Narodziny członka królewskiego rodu zwykle są radośnie celebrowane przez cały naród.

Jednak nim ten radosny dzień nastanie, królowa Elżbieta musiała wziąć udział w uroczystości o znacznie innym charakterze. Niedawno zmarła jej długoletnia przyjaciółka, a monarchini udała się na jej oficjalny pogrzeb. Nie umknęło to uwadze mediów, które towarzyszą każdemu członkowi rodziny królewskiej - a zwłaszcza królowej - w niemal każdej chwili ich życia.

Zenek Martyniuk i jego wnuczkaTak wygląda wnuczka Zenka Martyniuka. Daniel wrzucił do sieci jej zdjęcieCzytaj dalej

Rodzina królewska oczekuje na narodziny księcia. Tymczasem królową ogarnął smutek

Królowa Elżbieta jest najdłużej panującą, nadal żyjącą głową państwa. Okres jej panowania trwa już ponad sześć dekad, a królowa, pomimo wieku dziewięćdziesięciu trzech lat, nadal jest w doskonałej formie fizycznej i psychicznej.

Jednak śmierć zabrała Jean Margaret Herbert - hrabinę Carnarvon i żonę Henry'ego Herberta. Kobiety znały się od lat i utrzymywały dobry kontakt. Królowa jest nawet matką chrzestną jednego z synów hrabiny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

czterej pancerni i piesAktor Czterej pancerni i pies miał cztery żony. Wstrząsające doniesienia szokują fanówCzytaj dalej

Jak to bywa w przypadku tak znanej osoby, pogrzeb był niezwykle uroczysty i odbył się w błysku fleszy i obecności wielu mediów, które przybyły tam również ze względu na obecność królowej.

W oczekiwaniu na księcia

To smutne wydarzenie nie może jednak przełożyć się na ogólne nastroje w rodzinie królewskiej, która oczekuje na dziecko księcia Harry'ego i Meghan Markle. Od pewnego czasu pojawiają się coraz to nowe informacje na ten temat, przez które wielu Brytyjczyków przedwcześnie zaczęło świętowanie. Wszystko wskazuje jednak na to, że zaledwie kilka dni dzieli Wielką Brytanię od oficjalnego ogłoszenia pojawienia się na świecie nowego członka rodziny królewskiej i jednocześnie pretendenta do tronu Wielkiej Brytanii.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

agnieszka chylińskaNajwiększe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsiCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News