Rodzina królewska właśnie poznała imię syna Pippy Midleton. Okazuje się, że siostra Kate – celebrytka – rodziła w tym samym szpitalu, co żona Williama. Nowy członek rodziny jest zdrowy i rozwija się prawidłowo!

Rodzina królewska czeka na kolejnego członka rodziny. Meghan Markle i książę Harry doczekają się swojego pierwszego dziecka już w kwietniu! Okazuje się jednak, że świeżo upieczona ciocia – Kate Middleton już może świętować przyjście na świat kolejnego członka rodziny. Chociaż oficjalnie, Pippa nie ogłosiła jeszcze, jak nazwie potomka, tajemnicę jej zdradziła osoba z bliskiego otoczenia.

Kolejny powód do radości. Czy rodzina królewska poznała już imię dziecka Pippy?

Okazuje się, że syn brytyjskiej celebrytki będzie nosił imię… Michael. Powody podjęcia tej decyzji są zaskakujące.

– Nie tylko jest to imię ojca Pippy, ale ma także duże znaczenie dla jej męża. Starszy brat Jamesa miał na imię Michael. Zginął w 1999 roku podczas próby zdobycia Mount Everest w wieku zaledwie 22 lat – powiedział znajomy pary.

Pippa urodziła dziecko w szpitalu św. Marii w Londynie, w tym samym, co księżna Kate. Okazuje się, że w wielu kwestiach siostry są nierozłączne. Podobno, już będąc dziećmi obiecały sobie, że ich pociechy będą w tym samym wieku i… będą się przyjaźnić.

Relacja Pippy i Kate jest niezwykle serdeczna. Księżna stara się spędzać z siostrą tak dużo czasu, jak tylko jej się udaje. Siostry są niezwykle związane ze sobą i pomimo różnic, zdają się nie zwracać na nie uwagi.

Kim jest Pippa Midleton?

Ukończyła literaturoznawstwo na jednej z najlepszych brytyjskich uczelni. Gdy Kate zaczęła się spotykać z Williamem, postanowiła skorzystać ze swojej szansy. Natychmiast stanęła w świetle reflektorów. Wkrótce po tym zaczęła się spotykać z kierowcą wyścigowym. Wiele osób uważało, że nie są dobraną parą. Na przekór wszystkim, postanowili wziąć ślub.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy spodziewają się dziecka w najbliższym czasie!

Pippa urodziła w połowie października swojego pierwszego syna. Oboje, jak zapewniają bliscy, mają się dobrze. Siostrę Kate widziano już na ulicach Londynu, gdy spacerowała z dzieckiem. Wygląda olśniewająco!

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Meghan Markle uratowała rodzinę królewską?! O tej awanturze nikt miał się nie dowiedzieć
  2. Księżna Kate przyćmiła Meghan! Poruszająca wiadomość obiegła media
  3. Fani Meghan Markle zgotowali Małgoni piekło! „Lady Rozenek”
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi parnerkami
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Meghan Markle przeżywa dramat! Bezlitosne ataki nie ustają

ŹRÓDŁOmsn.com

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl