Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama

Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama Źródło: youtube.com/CelebritiesDirectory

Rodzina królewska i to, co się w niej dzieje stanowi wielką zagadkę dla śledzących na bieżąco sprawę. Sprzeczne doniesienia z każdej strony nie ułatwiają tego. Teraz kolejny krok podjęli prawnicy książęcej pary i wydali oficjalne oświadczenie.

Rodzina królewska, a raczej dwoje jej członków, czyli książę William i księżna Kate, nie schodzą z pierwszych stron nie tylko brytyjskich gazet. Plotka o romansie Williama i ucieczka księżnej Kate to dwa poważne argumenty zdające się potwierdzać, że tę parę czeka rychłe rozstanie. Prawnicy z brytyjskiego dworu mają jednak na ten temat zupełnie inne zdanie.

Rodzina królewska naprzeciw fałszywym plotkom

W pałacu Buckingham zawrzało. Królowa za pomocą specjalistów od PR-u próbuje załagodzić i tak już za gorącą atmosferę. W dzisiejszej prasie pojawiły się nowe przedruki o tym, że do żadnego rozwodu ostatecznie nie dojdzie. Okazuje się, że są to jedynie plotki mediów.

Motorem napędowym całej afery jest magazyn "Globe". To w nim Brytyjczycy mogli co rano czytać o coraz to nowszych i szokujących doniesieniach z dworu.

- Kate jest rozdarta przez plotki o romansie… Są w trakcie testowej separacji, a ich prawnicy rozmawiają o rozwodzie. William odchodzi od zmysłów, ponieważ Kate nie chce z nim rozmawiać. Jest bezradny - można było przeczytać w jednym z wydań "Globe".

"Globe" wykiwał wszystkich

Jak zwykle bywa w takich przypadkach, chodziło zapewne o zwykłe podniesienie sprzedaży gazety. A temat rodziny królewskiej jest najlepiej sprzedającym się na wyspach. Portal "Gossipcos" w swoim śledztwie ukazał "prawdziwość" takich plotek. Okazuje się, że Kate nigdzie nie uciekła, mieszka nadal z Williamem i w zgodzie spędzili Wielkanoc.

Podobnie było z doniesieniami o Kate, gdy niedawno z księciem Harrym brała udział w Anzac Day. Według brukowców księżna wychodząc z Katedry Westminsterskiej była niezadowolona, smutna i przybita, a prawda okazała się zgoła inna - tryskała radością na lewo i prawo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Prawnicy wydali oświadczenie

Osoby reprezentujące interesy książęcej pary odniosły się do tematów w brukowcach. Najpierw wypowiedzieli się na temat rzekomego romansu księcia Williama.

- Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - czytamy.

Dalej zaprzeczyli ostatnim doniesieniom tej wątpliwej renomy prasy i ogłosili, że to "kłamliwe spekulacje".

Brytyjczycy mogą spać spokojnie. Związkowi Kate i Williama nic nie grozi. Księżna ma poprawne relacje ze swoim mężem, a w każdym małżeństwie mogą zdarzyć się lepsze i gorsze dni. Pozostaje wierzyć, że taki stan rzeczy utrzyma się dłużej i niedługo zobaczymy zakochanych na oficjalnych wspólnych wyjściach.

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Barbara Kurdej-Szatan pokazała się bez makijażu. Prawie jej nie poznaliśmy (FOTO)
  4. Wszyscy patrzyli tylko na Martę Kaczyńską i jej syna. Wózek dla dziecka kosztował fortunę (Zdjęcia)
  5. Tak Roksana Węgiel wyglądała na spotkaniu z Agatą Dudą. Kolejna burza wokół 14-latki: "OBCIACH"
  6. Znana prezenterka telewizyjna nie żyje. Rzuciła się na pomoc biednym szczeniaczkom

Źródło: Popularne

Następny artykuł