Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację

Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację Źródło: the globe

Rodzina królewska znów znalazła się pod ostrzałem dziennikarzy. Według ustaleń tabloidu The Globe, prawdziwym tatą dziecka pary książęcej Sussexu nie jest książę Garry, a zupełnie inny mężczyzna. Informacja została szybko sprawdzona i okazała się nieprawdziwą.

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii od kilku dni jest na ustach całego świata. Długo wyczekiwane narodziny księcia Archiego, czyli syna Meghan Markle i Harry'ego były prawdziwą sensacją ostatnich dni. Jak twierdzi jeden z tabloidów to jednak nie syn księżnej Diany jest ojcem małego chłopca. Miały na to wskazywać rutynowe testy DNA, przeprowadzone po porodzie chłopca. Szybko okazało się, że informacja podana przez The Globe jest nieprawdziwa.

Rodzina królewska pod ostrzałem mediów. Niejasności wokół narodzin Archiego

Gdy mały Archie przychodził na świat, jego ojciec tuż przed kamerami BBC opowiadał o wielkim szczęściu, jakie go spotkało. Jak sam wtedy mówił, jest bardzo szczęśliwy i przejęty tym, że doczekał się swojego synka.

- To najbardziej niesamowite doświadczenie, jakie mógłbym sobie kiedykolwiek wymarzyć - mówił 6 maja książę.

Jak się jednak okazuje, wielka radość księcia Susseksu co chwila jest wystawiana na próbę. Tabloid The Globe połasił się na podanie niesprawdzonej informacji według, której Harry mógł być zdradzony przez Meghan i nie jest ojcem dziecka, którego narodziny były wyczekiwane przez cały świat. Miały to potwierdzić rutynowe badania DNA, które miały zaprzeczyć, by to właśnie syn Diany i księcia Karola był ojcem nowo narodzonego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Szokujące ustalenia gazet elektryzują Wielką Brytanię

Pierwsi na trop rzekomego skandalu wpadli dziennikarze "Globe", tabloidu o międzynarodowej renomie, którzy dotarli do znajomego Harry'ego. Miał on opowiedzieć o tym, co się wydarzyło na królewskim dworze. Książę Sussex, myśląc, że jest ojcem swojego dziecka, wpadł w prawdziwy szał, kiedy lekarz przekazał mu niepokojącą informację.

- Cała radość, jaką czuł, wyparowała z niego w jednej chwili – podaje rzekome źródło “Globe”.

Gazety ustaliły jednak, że doniesienia The Globe nie są w ogóle prawdziwe. Niektóre z mediów podejrzewają, że para książęca Sussex padła ofiarą żartu z ręki personelu lekarskiego, mającego nie przepadać za księżną Meghan. Z drugiej strony, nie wiadomo, kim miałby być ojciec Archiego, gdyż w ciągu ostatnich miesięcy przed ciążą eks-gwiazda Hollywood widywana była głównie w otoczeniu Harry'ego. Rodzina królewska odmówiła komentarza w sprawie, a znajomi pary mówią, że ustalenia mediów są zwykłymi plotkami.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Media poinformowały, że książę Harry NIE JEST ojcem dziecka Meghan Markle
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News