Tym żyje cała Wielka Brytania. Książę ma nieślubnego syna?! Mężczyzna twierdzi, że ma na to dowody

Tym żyje cała Wielka Brytania. Książę ma nieślubnego syna?! Mężczyzna twierdzi, że ma na to dowody Źródło: youtube.com/Royalsdirect

Rodzina królewska Wielkiej Brytanii znów znalazła się w centrum zainteresowania tabloidów. Wszystko przez skandal, który ma dotyczyć nieślubnego syna jednego z książąt zasiadających w Pałacu Buckingham. Mężczyzna twierdzi, że ma dowody na ojcostwo członka rodziny królewskiej.

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii jest ostatnimi czasy w orbicie zainteresowań całego świata przez narodziny dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jak się okazuje, w arystokratycznej familii może być także jeszcze jeden członek rodziny. Jeden z Brytyjczyków twierdzi, że ma dowody na bycie nieślubnym dzieckiem księcia Karola i księżnej Kamili. Historia wstrząsnęła całym Zjednoczonym Królestwem.

Rodzina królewska skrywała tajemnicę? Wyznanie potencjalnego syna Karola

Mimo że liczne romanse księcia Karola, jakie miał mieć w trakcie swojego małżeństwa z księżną Dianą są sprawą jasną, to okazuje się, że książę Walii może mieć jeszcze więcej grzechów na swoim sumieniu. Bezpośredni dziedzic brytyjskiego tronu miał bowiem spłodzić dziecko, będąc w tajemnym związku z księżną Kamilą.

Do sytuacji miało dojść w 1966 roku, kiedy arystokraci byli jeszcze nastolatkami. Z racji tego, że Elżbieta II nigdy za specjalnie nie przepadała nad Kamilą, ale także z powodu bycia nieślubnym dzieckiem, co byłoby skandalem w ówcześnie bardzo konserwatywnej Anglii, arystokraci mieli się zdecydować na oddanie dziecka do adopcji.

Jego adopcyjna babcia, przez całe dzieciństwo miała powtarzać mu, że jest tak naprawdę wnukiem Elżbiety II. Wiarygodności słowom seniorki miał nadawać fakt, że pracowała ona na królewskim dworze i miała być zamieszana w proceder ukrycia dziecka przed opinią publiczną. Dorosły już dzisiaj Simon Dorante Day otwarcie twierdzi, że jest bratem Williama i Harry'ego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Simon Dorante Day szokuje Zjednoczonym Królestwem: książę Walii jest moim ojcem

Przesłankami świadczącymi o fakcie bycia potomkiem Karola i Kamili ma być fakt badań lekarskich, jakie miał mężczyzna. Jak się okazuje, jego czaszka ma bardzo przypominać tą, która należy do Elżbiety II.

Ktoś przeanalizował moją strukturę kostną twarzy i okazuje się, że przypomina tę królowej – powiedział Simon

Jakby tego było mało, Brytyjczyk jako dziecko miał wielokrotnie spotykać swoich rodziców na potajemnych schadzkach w miejscowości Portsmouth. Karol i Kamila mieli obserwować z pewnej odległości swojego syna, będąc całkowicie zakamuflowanymi.

- Było mi to sygnalizowane przez całe dzieciństwo. Moi dziadkowie regularnie zabierali mnie do królewskiego klubu marynarki wojennej w Portsmouth, gdzie spotykaliśmy podejrzaną parę. - powiedział mężczyzna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News