Książę William zrujnował miesiąc miodowy Meghan i Harrego. To dlatego się nie lubią?

Książę William zrujnował miesiąc miodowy Meghan i Harrego. To dlatego się nie lubią? Źródło: Screen/youtube/BBC News

Rodzina królewska do tej pory nie chce poruszać tego tematu. Niewiele osób wie, że to książę William zrujnował miesiąc miodowy Meghan Markle oraz księcia Harry'ego. Może to być powód, przez który do tej pory nie mogą się ze sobą dogadać.

Rodzina królewska od lat chorobliwie dba o swój wizerunek i stara się tuszować wszystkie skandale na każdy możliwy sposób. Ich życie obserwują nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, ale i cały świat, dlatego usiłują budować wizerunek osób doskonałych i nieposiadających żadnych wad. 

Niestety na dłuższą metę taki stan jest niemożliwy do utrzymania, o czym rodzina królewska w ostatnim czasie bardzo często boleśnie się przekonuje. Ostatnio na jaw wyszła kolejna kontrowersyjna informacja, zgodnie z którą to książę William odpowiada za zniszczenie Meghan Markle oraz księciu Harry'emu miesiąca miodowego. Być może właśnie przez to do tej pory konflikt między nimi nie został zażegnany. 

Książę William zrujnował im miesiąc miodowy

Ślub Markle i księcia Harry'ego był jednym z najgłośniejszych wydarzeń, o którym rozpisywały się media na całym świecie. Tradycyjnie para zaraz po nim powinna wyjechać na wymarzony miesiąc miodowy, w ich przypadku stało się jednak zupełnie inaczej. Musieli od razu wrócić do pracy, a wszystko przez księcia Williamia, który stwierdził, że jest przemęczony. Choć rodzina królewska milczy na ten temat, wszystkiego dowiedzieć się można z dokumentu "Harry i Meghan: Pierwsze 100 dni". 

- Myślę, że powodem, dla którego biedna Meghan poszła od razu do pracy w pełnym wymiarze godzin, jest to, że Harry musiał wziąć na siebie trochę obowiązków. Książę William był zmęczony wykonywaniem całej roboty - tłumaczy dziennikarka Helen Kiran-Taylor. 

Konflikt między książęcymi parami trwa praktycznie od samego początku, a teraz wszystko wskazuje na to, że zacząć się mógł właśnie od zrujnowanych wakacji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdzie książęca para ostatecznie spędziła swój miesiąc miodowy?

Na szczęście rodzina królewska dba o swoich członków i ostatecznie miesiąc miodowy się odbył, choć z lekkim opóźnieniem. Podobno był to nieziemski wyjazd, dokładne miejsce, a nawet sam kraj niestety nie zostały ujawnione w mediach. 

- Cel podróży zmienia się bardzo często. Jeśli wycieknie nazwa kraju, do którego planuje się wybrać para, od razu reagują służby bezpieczeństwa i trzeba szukać nowego miejsca - wyjaśnia ekspertka od rodziny królewskiej w rozmowie z "Elle". 

Najwięcej głosów mówiło o Afryce, wskazując konkretnie Botswane, oficjalna informacja jednak jeszcze bardzo długo będzie tajemnicą.

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł