Meghan Markle nie wytrzymała. Wyprowadziła się do przyjaciółki

Meghan Markle nie wytrzymała. Wyprowadziła się do przyjaciółki Źródło: Youtube.com/BUILD Series

Rodzina królewska a dokładniej księżna Meghan nieustannie pojawia się na pierwszych stronach gazet. Od momentu porodu, na całym świecie nie mówi się o niczym innym jak o książęcej parze Sussex. Okazuje się, że zamęt jaki powstał wokół Markle bardzo ją przytłoczył i ta postanowiła wyprowadzić się do przyjaciółki.

Rodzina królewska zaledwie tydzień temu powiększyła się o kolejnego potomka. Meghan Markle i książę Harry wreszcie przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Cały świat z wielkim zniecierpliwieniem czekał na ten dzień, dlatego też dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że od tego czasu nie mówi się o niczym innym. Wszystkie media skupiły się na Meghan i jej pierworodnym, nie dając jej możliwości, choć na chwilę w spokoju nacieszyć się maleństwem. Pojawiły się doniesienia, że księżna Sussex nie wytrzymała presji i postanowiła się wyprowadzić.  

Rodzina królewska żyje pełnią szczęścia 

6 maja świat przywitał na świecie pierwsze dziecko Harry'ego i Meghan. Para została szczęśliwymi rodzicami małego chłopca imieniem Archie. Od chwili, gdy tylko pojawiły się oficjalne informacje o porodzie księżnej, media na całym świecie oszalały i od tego momentu nie odstępują pary nawet na krok. Nie ulega wątpliwości, że teraz w rodzinie królewskiej panuje niewyobrażalne szczęście, jednak jak się okazuje, nie wszyscy byli w stanie w pełni cieszyć się z przyjścia na świat dziecka. Media podają, że Markle została pozbawiona prywatności i spokoju, a co za tym idzie możliwości do całkowitego oddania się macierzyństwu.  

Meghan Markle wyprowadziła się 

Według informacji jakie zaczęły napływać z Wielkiej Brytanii, księżna poczuła się strasznie przytłoczona faktem, że wszyscy patrzą jej na ręce i obserwują każdy jej ruch. Ponoć Meghan nie czuła się przez to swobodnie w Frogmore Cottage i nie była w stanie ciszyć się ze swojej roli. Żona księcia Harrego podjęła radykalne kroki i wyprowadziła się z willi, gdzie dopiero zdążyła zamieszkać i przeniosła się do wiejskiej posiadłości swojej przyjaciółki - Amal Clooney. Według informacji, Meghan otrzymała własne skrzydło domu i wszystko, czego tylko zapragnie: obsługę, nianię, a nawet ubranka po bliźniakach Amal.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Harry nie jest zadowolony z decyzji żony  

Ponoć książę starał się zatrzymać swoją ukochaną i dokładał wszelkich starań, by ta wreszcie poczuła się swobodnie we własnym domu. Co więcej, miał prosić Meghan, by spróbowała przywyknąć do życia na królewskim dworze, które nie zawsze jest najłatwiejsze. Markle jednak nie przystała na prośby i starania męża i zdecydowała się na jakiś czas opuścić posiadłość. 

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: ONET

 

Następny artykuł