Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła

Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła Źródło: screen/YouTube/BBC News

Rodzina królewska może mówić o kolejnym skandalu w wykonaniu Meghan Markle. Tym razem chodzi o słowa księżnej Sussex skierowane do żony księcia Williama. Brytyjczycy nie mogą w to uwierzyć.

Rodzina królewska z niecierpliwością oczekuje pojawienia się kolejnego potomka. Już wkrótce Meghan Markle i książę Harry zostaną rodzicami. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić oczekiwania na to radosne wydarzenie. Okazało się jednak, że przed porodem doszło do kolejnego skandalu. Jego powodem są słowa ciężarnej żony księcia Harry'ego.

Meghan Markle postanowiła zabrać głos w sprawie medialnych doniesień o romansie księcia Williama z bliską przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Arystokrata miał zdradzić swoją żonę podczas jednego z męskich wypadów. Syn księcia Karola zaprzeczył tym doniesieniom i pozwał media, które rozpowszechniły te informacje, jednak Meghan postanowiła zabrać głos na ten temat. Rodzina królewska i Brytyjczycy są zaskoczeni jej słowami.

Rodzina królewska nie może uwierzyć w to, co powiedziała Meghan Markle na temat zdrady księcia Williama

Rodzina królewska broni dobrego imienia księcia Cambridge, który został oskarżony o zdradę swojej małżonki. Arystokrata wkroczył już na drogę prawną. Najlepsi londyńscy adwokaci mają dbać o jego dobre imię w mediach. Ostatnio w tabloidach pojawiły się kolejne sensacyjne doniesienia. Pismo Radar Online podało, że w sprawie rzekomego romansu księcia Williama z Rose Hanbury wypowiedziała się księżna Meghan Markle.

Wypowiedź księżnej Sussex na ten temat zaskoczyła wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że bliska osoba może wypowiedzieć się w taki sposób.

- Meghan powiedziała Kate wprost, że dosłownie zmusiła Williama do zdrady swoim zachowaniem – doniósł informator pisma Radar Online.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kate nie mogła darować Meghan tych słów. Polały się łzy

Według medialnych doniesień, słowa Meghan Markle bardzo zabolały księżną Kate. Żona księcia Williama zareagowała złością i płaczem. Nie wiadomo, dlaczego szwagierka wypowiedziała się w taki sposób i obarczyła księżną Kate winą za niewierność małżonka. Mówi się, że powodem mogła być oziębłość Kate Middleton w czasie trzeciej ciąży. Rodzina królewska nie odniosła się do tych informacji.

Relacje między księżną Kate i księżną Meghan od dawna są powodem medialnych spekulacji. Arystokratki zachowują się wobec siebie poprawnie, ponieważ tego wymaga od nich dworska etykieta. Można się jednak spodziewać, że po ostatnim skandalu ulegną one znacznemu ochłodzeniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  2. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News