Rodzina królewska odebrała Meghan Markle nawet to!

Rodzina królewska odebrała Meghan Markle nawet to! Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Meghan Markle szybko zdobyła serca Brytyjczyków oraz członków rodziny królewskiej. Jak się jednak okazało, jej życie u boku księcia Harry'ego nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Nałożono na nią bowiem wiele zadziwiających obowiązków oraz zakazów, z którymi bez wątpienia trudno jest jej się pogodzić.

Bajkowy ślub amerykańskiej aktorki z brytyjskim księciem przez wielu obserwatorów postrzegany był jako początek pięknego małżeństwa. Para młoda wyglądała na naprawdę zakochaną oraz zachwyconą wspólnym życiem, które właśnie rozpoczęła.

Czego nie może robić Meghan Markle?

Co ciekawe, Markle musiała zrezygnować z wielu prozaicznych, codziennych nawyków, aby móc wejść do królewskiej rodziny. Usunęła się z mediów społecznościowych, całkowicie zmieniła styl ubierania, dostosowała się do zasad etykiety obowiązujących koronowane głowy. Nie oznaczało to jednak, że Brytyjczycy byli usatysfakcjonowani poczynaniami księżnej. Była ona często krytykowana za kolejne wpadki, które gdyby przytrafiłyby się szarym obywatelom, nie zostałyby pewnie nawet zauważone.

Księżna nie zorganizuje wymarzonego baby shower

Jak donoszą brytyjskie media, z powodu przynależności do rodziny królewskiej Markle będzie musiała zrezygnować z typowo amerykańskiego zwyczaju. Kiedy zajdzie w ciążę, nie wyprawi przyjęcia nazywanego powszechnie baby shower. Dlaczego? Według opinii publicznej na Wyspach monarchia nie powinna się obnosić swym bogactwem. Z tego powodu Meghan oraz Harry musieli oddać gościom wszystkie kosztowne prezenty ślubne. Nieprzychylnie patrzy się więc także na huczne celebrowanie ewentualnej ciąży księżnej w gronie przyjaciół. Duże kwoty wydane na przyjęcie oraz spływające ze wszystkich stron drogie podarunki dla książęcego dziecka mogłoby bowiem zostać negatywnie ocenione przez samych Brytyjczyków.  1. Polski kabaret w żałobie. Najlepsza przyjaciółka przekazała informacje o chorobie i śmierci
  2. Żona Wiśniewskiego w żałobie. Rozpoczyna nowy etap w życiu
  3. Beata Kozidrak ukrywa prawdziwy dramat. Śmierć brata była tylko początkiem
Następny artykuł