Rodzina królewska w ostatnim czasie jest szczególnie obserwowana przez media. Często mówi się o Meghan Markle. Fotoreporterom nie umknie nawet najmniejszy szczegół z jej życia. Chcą rozwiązać pewną zagadkę…

Rodzina królewska jest oblegana przez paparazzi. Nic dziwnego, gdyż są oni szczególnie zainteresowani ciężarną księżną Sussex. Ostatnio udało im się uwiecznić pewien szokujący moment.

Odkąd Meghan Markle jest w ciąży, media nieustannie spekulują na temat prawdziwości jej błogosławionego stanu. Od czasu do czasu słychać niepokojące plotki. Ludzie powątpiewają w fakt ciąży. Pojawiają się pytania, czy kobieta rzeczywiście jest w trzecim trymestrze. W końcu przez te kilka miesięcy prawie się nie zmieniła. Wygląda nadal pięknie i ma idealną figurę. Stało się jednak coś, co rozwiało wszelkie wątpliwości.

Rodzina królewska powiększy się. Co media mówią o Markle?

Na Instagramie pojawił się filmik, który zaniepokoił i jednocześnie bardzo uradował fanów rodziny królewskiej. Podczas jednego z publicznych spotkań pary z przybyłym tłumem w pewnym momencie wydarzyła się nieoczekiwana sytuacja.

Meghan Markle pozując do zdjęć razem z księciem Harrym poczuła, że niemowlę, które już za około półtora miesiąca ma przyjść na świat, bardzo mocno ją kopie. Szczególnie dobrze widać to na filmie. W pewnym momencie księżna aż traci dech. Podczas silnego uderzenia skóra jej brzucha bardzo mocno się rozciągnęła, aby następnie powrócić do normalnego położenia.

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Boczek z Kiepskich przeszedł prawdziwą gehennę. Jego życie całkiem się zmieniło

Nie ma wątpliwości – Meghan Markle jest w ciąży

Jest to bardzo ważne nagranie zadające kłam pogłoskom, jakoby Meghan Markle miała zatrudnić surogatkę, która urodzi jej dziecko. Niedowierzanie bierze się stąd, że Meghan zachowuje idealną figurę, co wydaje się być w jej stanie niemożliwe.

Jak komentują internauci, księżna po prostu wie w jaki sposób o siebie zadbać i wyglądać pięknie pomimo trzeciego trymestru, czyli czasu, gdy dziecko ma już naprawdę duży rozmiar, a brzuch jest wyraźnie i charakterystycznie zaokrąglony.

W tym momencie Meghan przygotowuje się do roli młodej mamy. Musi dobrze zaplanować przyszłość. W końcu to pełnoetatowa praca, która jest wyjątkowo wymagająca.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kim jest żona „Ojca Mateusza”? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  2. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jak wypada Polska?
  3. Michał Mikołajczak mówi o śmierci Adamowicza. Wspomina wspólne spotkanie
  4. Chłopiec czy dziewczynka? Meghan Markle w końcu odpowiedziała na pytanie na temat płci dziecka!
  5. Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną? Brytyjska prasa martwi się o nienarodzone dziecko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

Krzysztof Jackowski straszy Polaków, ale nie tylko on. Mroczne przepowiednie dla Polski

źródło: Plotek