Meghan Markle nagle poczuła w brzuchu mocne kopnięcie. Poruszające nagranie trafiło do sieci

Meghan Markle nagle poczuła w brzuchu mocne kopnięcie. Poruszające nagranie trafiło do sieci Źródło: Screenshot z youtube.com

Rodzina królewska w ostatnim czasie jest szczególnie obserwowana przez media. Często mówi się o Meghan Markle. Fotoreporterom nie umknie nawet najmniejszy szczegół z jej życia.

Rodzina królewska jest oblegana przez paparazzi. Nic dziwnego, gdyż są oni szczególnie zainteresowani ciężarną księżną Sussex. Ostatnio udało im się uwiecznić pewien szokujący moment. Meghan poczuła silne kopnięcie swojego dziecka, po którym niemal straciła przytomność.

Rodzina królewska powiększy się. Co media mówią o Markle?

Na Instagramie pojawił się filmik, który zaniepokoił i jednocześnie bardzo uradował fanów rodziny królewskiej. Podczas jednego z publicznych spotkań pary z przybyłym tłumem w pewnym momencie wydarzyła się nieoczekiwana sytuacja. Meghan Markle pozując do zdjęć razem z księciem Harrym poczuła, że niemowlę, które już za około półtora miesiąca ma przyjść na świat, bardzo mocno ją kopie. Szczególnie dobrze widać to na filmie. W pewnym momencie księżna aż traci dech. Podczas silnego uderzenia skóra jej brzucha bardzo mocno się rozciągnęła, aby następnie powrócić do normalnego położenia.

Sytuacja obiła się w mediach szerokim echem. Fani byli przerażeni. Deklarowali, że gdyby byli na miejscu, z pewnością wezwali by w takiej chwili pogotowie. Nie ma się im co dziwić - księżna Sussex musiała bardzo odczuć kopnięcie małego royal baby. Najwyraźniej noworodek to silny mężczyzna. Jak twierdzą użytkownicy sieci - z pewnością po swoim tacie - kapitanie Army Air Corps. 

 
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOW! Look at this! The precious moment Baby Sussex kicked Meghan’s lungs out of her ? He/she really wants to come out to meet us people! No wonder mummy needs to hold to calm ?

Post udostępniony przez Meghan & Harry ? supporters (@harry_meghan_updates)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  2. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jak wypada Polska?
  3. Michał Mikołajczak mówi o śmierci Adamowicza. Wspomina wspólne spotkanie
  4. Chłopiec czy dziewczynka? Meghan Markle w końcu odpowiedziała na pytanie na temat płci dziecka!
  5. Meghan Markle cierpi na poważną chorobę genetyczną? Brytyjska prasa martwi się o nienarodzone dziecko
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

źródło: Plotek

Następny artykuł