Meghan Markle wygryzie księżną Kate?! To ją nazywają teraz drugą Dianą

Meghan Markle wygryzie księżną Kate?! To ją nazywają teraz drugą Dianą

Brytyjska rodzina królewska nie przestaje zaskakiwać, a jej najbardziej rozpoznawalne księżne dbają, by o nich mówiono. Cichy konflikt, na temat którego spekulują media wciąż trwa, a Meghan wydaje się wyprzedzać Kate w wyścigu po sławę. Teraz to ją nazywają "drugą Dianą".

Najsłynniejsza rodzina królewska na świecie codziennie musi dbać o swój wizerunek. W dostosowaniu się do wymagań licznych wizyt i publicznych wystąpień pomagają jej styliści, którzy nigdy nie mylą się, jeśli chodzi o dobór kreacji i dodatków. Przed kilkudziesięcioma laty w kwestii wyglądu i stylu królowała księżna Diana, czyli zmarła tragicznie pierwsza żona następcy tronu, księcia Karola. Potem, po długiej przerwie, zastąpiła ją księżna Kate, również przyszła królowa Zjednoczonego Królestwa.

Teraz jednak to Meghan, księżna Sussex i żona księcia Harry'ego coraz częściej umiejscawiana jest na szczycie zestawienia najlepiej ubranych i najdostojniej prezentujących się członkiń brytyjskiego dworu. To ją nazywają teraz "drugą Dianą".

Meghan ubrała się jak Diana. Żona Harry'ego wygryzie Kate?

Zwana "Królową Ludzkich Serc" Diana Spencer, matka książąt Williama i Harry'ego miała szczególne wyczucie w sprawach mody. Przez lata sprawowania obowiązków księżnej Walii czarowała kreacjami, które często oddawał na aukcje charytatywne. Nic dziwnego, że tuż po rozwodzie z Karolem została ikoną pop kultury. W nawiązywaniu do jej wyglądu specjalizuje się obecnie Meghan, która już po raz kolejny przywdziała suknię stylizowaną na tej, którą założyła w przeszłości Diana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wizyta pary książęcej Sussex na spektaklu w Royal Albert Hall była doskonałą okazją, by zachwycić i zjawić się w inspirowanym Dianą stroju. Do tego Meghan miała na sobie bransoletkę bezpośrednio po swojej zmarłej teściowej.

Rodzina królewska przygotowuje się na najgorsze

Od kilku miesięcy trwają ciche przygotowania do zmiany na tronie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, w których ukrywaniu pomaga nawet nieco nagłaśniany przez media konflikt na linii Meghan-Kate. 92-letnia, najdłużej panująca monarchini w historii, Elżbieta II jest już niestety w podeszłym wieku i wszyscy na dworze oraz w państwie zdają sobie z tego sprawę. Przyczynkiem do szerszego poruszenia tematu były niedawne 70. urodzony jej syna i następcy tronu Karola, który - co warto przypomnieć - jest najdłużej w historii czekającym na sukcesje księciem. Niechybne odejście królowej jest jednak czymś, na co monarchia przygotowuje się od lat i do czego jest przygotowana od zawsze. Tradycyjny ceremoniał przekazania panowania jest na swój sposób zamrożony i tylko czeka na rozpoczęcia. Jeszcze tego samego dnia, w którym Elżbieta II umrze, Karol wystąpi publicznie jako nowy król. Nota bene nastąpi wówczas zmiana w tekście hymnu królestwa i słowo "queen" zostanie zastąpione słowem "king" do czasu nastania następnej królowej. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Księżna Kate nigdy nie wyglądała tak źle! Brytyjczycy są skrajnie przerażeni
  2. Jak on mógł?! Skandal z Kaczyńskim podczas minuty ciszy dla Adamowicza w Sejmie
  3. Ogromne kłopoty ministra PiS. Teraz musi wytłumaczyć się przed całą Polską
  4. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  5. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
źródło: se.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News