Tego o słynnej księżnej nie wiedzieliście. Prawda jest porażająca

Tego o słynnej księżnej nie wiedzieliście. Prawda jest porażająca

Rodzina królewska w maju ubiegłego roku przyjęła Meghan Markle do swojej rodziny. Od tego momentu pojawia się na jej temat wiele spekulacji. Jeden z nich mówi o trudnych charakterze Amerykanki. Na opublikowanym nagraniu w sieci ujawniła całą prawdę o sobie. 

Rodzina królewska w ostatnim czasie nie ma dobre prasy. Wszystko za sprawą licznych plotek na temat Meghan Markle. Najczęściej można przeczytać, że księżna Sussexu ma ostry temperament. Podobno ma niekorzystny wpływ także na współpracowników dworskich. Brytyjskie media donoszą, że Meghan jest ciężka we współpracy i nie lubi, gdy się z nią dyskutuje. Rzekomo tytuł szlachecki przewrócił jej w głowie. Jednak obserwując ją podczas publicznych wyjść można uznać, że te wszystkie informacje są nie prawdziwe. Kobieta zdaje się serdeczna i oddana rozmowom z Brytyjczykami.

Rodzina królewska: wideo ujawnia prawdę o Meghan Markle

Portal Party.pl napisał, że mimo szóstego miesiąca ciąży, Markle sumiennie wypełnia obowiązki członka rodziny. Regularnie pojawia się wśród Brytyjczyków i chętnie rozmawia z nimi na ulicach. W tym tygodniu odwiedziła z księciem Harrym Birkenhead i była honorowym gościem podczas gali Cirque de Soleil. Ponadto, sama wybrała się z wizytą do schroniska The Mayhew Animal Home. Spotkała się tam z pracownikami i wolontariuszami ośrodka. Nagle podczas rozmowy nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Meghan przyzwyczajona do serii komplementów ze strony społeczeństwa, została publicznie obrażona. Jeden z wolontariuszy wyznał jej, co o niej twierdzi. Meghan została nazwana "Grubaską". - Lovely lady, you are a fat lady (red. kochana pani, jest pani gruba) - powiedziała wolontariuszka. Po przeczytaniu wielu złych opinii na jej temat, można by pomyśleć, że nie przyjmie tego z pokorą. Natomiast Meghan zaszokowała fanów swoją reakcją. Markle zaśmiała się i dała do zrozumienia, że bardzo ją cieszy to określenie i pokazała, że ma dużo dystansu do siebie.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:  Miesiąc temu Meghan Markle również dała się poznać światu, jako ciepła i przyjacielska księżna. Wszystko za sprawą pojawienia się na gali British Fashion Awards, aby wręczyć nagrodę dla najlepszego brytyjskiego projektanta mody damskiej. Zwycięzcą była jej przyjaciółka i projektantka jej sukni ślubnej Clare Waight Keller, dyrektor artystyczny domu mody Givenchy.

- To jest relacja, która zaczyna się między dwojgiem ludzi, absolutne zrozumienie siebie nawzajem. Myślę, że tak osobiste doświadczenie, jak suknia ślubna, nie pozwala nigdy zatracić tej więzi, jaka wytwarza się z osobą, z którą nad nią pracowałeś – mówiła Clare Waight Keller. 

królowa elżbieta meghan markle youtube.com/today ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Burza wokół Meghan Markle. Znamy prawdę
  2. Meghan Markle wygryzie księżną Kate?! To ją nazywają teraz drugą Dianą
  3. W brytyjskich mediach zawrzało! Kate i William nie będą mieć więcej dzieci
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
      Następny artykuł