Tym dziś żyje cała Wlk. Brytania. Niespodziewane doniesienia z Pałacu Buckingham

Tym dziś żyje cała Wlk. Brytania. Niespodziewane doniesienia z Pałacu Buckingham Źródło: Fot. Wikipedia.org/Carfax2

Rodzina królewska nie może uwierzyć w ostatnią decyzję Meghan Markle. To właśnie tym żyje dziś cała Wielka Brytania i wszystkie media na całym świecie. Niespodziewane doniesienia przewróciły plany Pałacu Buckingham do góry nogami.

Rodzina królewska jest uważnie obserwowana przez media z całego świata. Wszystko przez kontrowersyjna postać Meghan Markle, która wciąż nie przestaje zaskakiwać. Choć kobieta swoją wyjątkową aktywnością oraz późniejszą ciążą sprawiła, że pokochały ją miliony, teraz zdecydowała się na zaskakujący krok. 

Własnie pojawiły się niespodziewane doniesienia z Pałacu Buckingham. Meghan Markle już niejednokrotnie miała poważne kłopoty przez skandale wywoływane przez jej rodzinę, a jakiś czas temu media twierdziły, że Pałac postawił jej ultimatum. Rzekomo miała całkowicie zerwać kontakt z siostrą oraz ojcem, gdyż cierpiała na tym rodzina królewska. Teraz jednak okazuje się, że Markle ma zupełnie inny plan, którym żyje teraz cała Wielka Brytania

Skomplikowane relacje rodzinne Meghan Markle sprawiały wiele kłopotów

Tuż po pierwszych informacjach, zgodnie z którymi Meghan Markle ma wciąż ślub z księciem Harrym, pojawiły się pierwsze głosy sprzeciwu. Wiele osób uważało, iż przez rodzinę i przeszłość nie jest odpowiednią kandydatką na księżną. Jej zaangażowanie, poczucie humoru oraz dystans do siebie jednak szybko zmieniły zdanie krytyków i sprawiły, że stała się postacią uwielbianą na całym świecie. 

Niestety rodzina szybko o sobie dała znać i wokół księżnej zaczęły wybuchać ogromne skandale. Jej ojciec miał rozpocząć sprzedaż jej prywatnych zdjęć oraz opłacać paparazzi. Siostra, z którą kobieta nie utrzymywała bliskiego kontaktu, przybyła do Wielkiej Brytanii i domagała się natychmiastowego spotkania. Ostatecznie w mediach pojawiła się informacja, że Pałac Buckingham domagał się zerwania kontaktów kobiety z ojcem i siostrą, bowiem cierpiała na tym cała brytyjska rodzina królewska. Podobno księżna przyjęła to do wiadomości, teraz jednak postanowiła niespodziewanie zmienić zdanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ i FILMEM

Rodzina królewska w szoku. Tego nie spodziewał się nikt

Jak podaje "DailyMailTV", Meghan Markle przemyślała całą sytuację i dostrzegła pewne kwestie, w których jej rodzina mogła mieć rację. Media sugerują, że to zbliżające się narodziny dziecka wpłynęły na tak zaskakującą zmianę zdania. 

- Żywi nadzieję i modli się o to, że dziecko złączy rodzinę ponownie - twierdzi informator "DailyMailTV". 

Rzekomo księżna zrozumiała, że jej rodzina od lat żyje pod medialną presją - najpierw przez jej sukces w serialu "Suits", a następnie przez ślub z księciem Harrym. Wszystko wskazuje na to, że teraz Markle chce wyciągnąć do bliskich rękę na zgodę i przeprosić, a po narodzinach dziecka nawet chce zaprosić ojca oraz siostrę w odwiedziny. Jak na razie Pałac nie skomentował tych zaskakujących doniesień, mogą one jednak podważyć wizerunek, na który brytyjska rodzina królewska pracowała latami. Na dalszy rozwój wydarzeń czekają także Brytyjczycy, którzy podzieli się na dwie grupy - część osób twierdzi, że księżna już dawno powinna odbudować swoje więzi rodzinne, inni natomiast postrzegają jej bliskich za osoby nieprzewidywalne, które nie powinny przebywać blisko księżnej, zwłaszcza po narodzinach dziecka. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Michał Szpak ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał się z piękną blondynką. Razem wyglądają BAJECZNIE!
  3. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  4. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią
  6. Wiśniewski ma już inną, DUŻO MŁODSZĄ?! Mamy ich zdjęcie, szybko je USUNĘLI

Źródło: Fakt

Następny artykuł