Poznaliśmy wszystkie sztuczki makijażowe Meghan Markle. Robią kolosalną różnicę

Poznaliśmy wszystkie sztuczki makijażowe Meghan Markle. Robią kolosalną różnicę Źródło: YouTube - BBC News

Rodzina królewska stara się pilnować swoich największych sekretów, jednak czasami wychodzą one na jaw. Jednymi z nich były sztuczki makijażowe Meghan Markle, dzięki którym kobieta zawsze imponowała fotoreporterom. Dziś znamy je wszystkie.

Rodzina królewska często bywa utożsamiana z rodziną celebrytów, choć nią nie jest. Po zachowaniu niektórych jej członków czasami trudno jest wykryć różnicę, zwłaszcza w XXI. wieku. Jedna z osób, która do rodziny dołączyła dopiero niedawno, jest na bieżąco obserwowana przez przedstawicieli prasy z całego świata. Po tylu dniach wizyt nowej księżnej dziennikarze poznali wszystkie tajemnice dotyczące jej makijażu.

Pojawiali się ludzie, którzy mieli za zadanie rozpoznać wszystkie sztuczki stosowane przez Meghan Markle. Księżna dołączyła do rodziny zaledwie kilka miesięcy temu, jednak niektórzy są przekonani, że znają już wszystkie jej sekrety. Pojawiły się także głosy twierdzące, że kobieta stosuje pewne sztuczki związane z jej makijażem. Poznaliśmy pełną listę jej sposobów na piękny wygląd.

Rodzina królewska przyjęła Meghan Markle

Jednym z sekretów Meghan Markle, który bardzo łatwo dostrzec po obejrzeniu kilku jej wystąpień publicznych, jest fakt, że bardzo lubi ona podkreślać swoje oczy. Niejednokrotnie mogliśmy zaobserwować, że księżna stosuje czarną kredkę do oczu. Zazwyczaj stara się zaznaczyć w ten sposób swoją górną i dolną linię wodną oka. Prawdopodobnie zabieg ten spodobał jej się podczas ostatniej wizyty w Afryce. Tam metoda ta stosowana jest powszechnie.

Księżna Meghan Markle lubi również pokazywać swoje pełne usta, do czego używa konturówki. Najważniejsze jest, by stosować przy tym kolor maksymalnie zbliżony do naturalnej barwy ust. Nie wywoła to wrażenia sztuczności i przerysowania, a stworzy ładny efekt. Ważne jest narysowanie kreski tuż nad górną i dolną linią warg. Do tego można użyć szminki lub jasnego błyszczyka, co dodatkowo wzmocni efekt.

Rodzina królewska pilnuje swoich sekretów

Ważną zasadą, do której zawsze stosuje się żona księcia Harry'ego, jest to, by nigdy nie przesadzać z makijażem. Przykład Meghan Markle pokazuje, że można wyglądać pięknie również bez użycia nadmiernej liczby kosmetyków. Kobieta uważa, by nie nadużywać ich, dzięki czemu cieszy się opinią osoby, która doskonale wpasowała się w dostojną rodzinę, jaką jest brytyjska rodzina królewska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stosowanie się do powyższych zasad z pewnością nie sprawi, że każda kobieta będzie wyglądała jak Meghan Markle, jednak stosowanie się do metod używanych przez księżną na pewno będzie miało pozytywny wpływ na wygląd. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzucha
  2. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  3. Piotr Żyła nie wytrzymał tanecznych popisów Justyny. Postawił jej ultimatum, spotkają się w sądzie?
  4. Wielki przełom w M jak Miłość. Powraca uwielbiany bohater
  5. Gwiazda TVN pokazała się bez żadnych ubrań. Rodzina nie miała dla niej litości
  6. Sensacyjna wpadka Norbiego na wizji Jaka to melodia. Powinni to wyciąć

źródło: VIVA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News