4-letnia księżniczka Charlotte umie pokazać humorki. Jej najnowsze zdjęcia rozłożą was na łopatki

4-letnia księżniczka Charlotte umie pokazać humorki. Jej najnowsze zdjęcia rozłożą was na łopatki Źródło: instagram/kensingtonroyal/

Rodzina królewska nie często chwali się fotografiami prawnuków królowej Elżbiety II. Najczęściej nowe zdjęcia dzieci zamieszczone są na oficjalnym profilu Pałacu w ramach istotnych okazji. Tak też było i tym razem. Księżna Kate dodała aż trzy zdjęcia swojej córeczki, która rośnie jak na drożdżach.

Brytyjska rodzina królewska, choć chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia z kolejnych wydarzeń, w których jej członkowie mieli okazję brać udział, tak znacznie rzadziej możemy podziwiać fotografię, na których są ci najmłodsi. W ostatnim czasie na oficjalnym profilu Pałacu Kensington mogliśmy podziwiać aż trzy zdjęcia księżniczki Charlotte, która zmienia się coraz bardziej. 

Rodzina królewska ma co świętować 

W życiu członków brytyjskiego rodu kilka dni temu zapanowało ogromne szczęście. Jedyna córka Kate i Williama, księżniczka Charlotte, 2 maja obchodziła swoje 4 urodziny. Księżniczkę mieliśmy okazję już kilkukrotnie podziwiać podczas bardzo ważnych wystąpień, takich jak ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego, gdy to mała Charlotte towarzyszyła przyszłej księżnej w drodze do ołtarza. Z okazji jej urodzin, księżna Kate opublikowała na oficjalnym Instagramie pałacu aż trzy zdjęcia swojej córki, które jak się okazuje, sama wykonała. Fotografie obrazują, nie tylko jak szybko dojrzewa księżniczka, ale jak bardzo staje się podobna do swojej prababci. 

Księżniczka Charlotte potrafi być humorzasta? 

Jedno z zamieszczonych w sieci zdjęć ukazuje, że 4-latka potrafi pokazać swoje humorki. Fotografia, do której księżniczka pozuje w szarym sweterku i spódniczce przedstawia biegnącą Charlotte trzymającą coś w ręku. Jej mina wskazuje na to, że najwyraźniej w tamtym momencie obudziła się w niej mała rozrabiaka, czyli prawdziwe oblicze dziecka w jej wieku. Jej humorki mogliśmy również zaobserwować podczas ślubu siostry Kate, gdzie Charlotte wyraźnie pokazała, że potrafi tupnąć nóżką, gdy coś się jej nie spodoba. Zapewne księżna Kate i książę William mając u swojego boku aż trójkę małych dzieci, nie mogą się nudzić, a nowych wrażeń wciąż przybywa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podwójne święto 

Zupełnie niedawno swoje urodziny obchodził również książę Louis, który skończył swój pierwszy rok życia. Fani rodziny królewskiej długo czekali na ten moment, by móc celebrować go wraz z parą książęcą. Meghan Markle już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko, co przyniesie Brytyjczykom kolejną okazję do świętowania. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

Źródło: KOZACZEK

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News