Królowa Elżbieta nie zamierza dłużej tego tolerować. Księżna brutalnie sprowadzona na ziemię

Królowa Elżbieta nie zamierza dłużej tego tolerować. Księżna brutalnie sprowadzona na ziemię Źródło: youtube.com/WELT

Rodzina królewska w obliczu kolejnego kryzysu? Media brytyjskie donoszą o najnowszym sporze, tym razem między królową Elżbietą a księżną Meghan Markle. Ta ostatnia została w brutalny sposób sprowadzona na ziemię. Czy charakterna Meghan ustąpi?

Rodzina królewska żyje dziś zbliżającym się porodem Meghan Markle. Księżna spodziewa się narodzin "royal baby" jeszcze w tym miesiącu. Zamiast potrzebnego spokoju w Windsorze panuje jednak napięta atmosfera. W rodzinie królewskiej nie brakuje tematów, które dzielą młode i starsze pokolenia.

Brytyjskie media raz za razem donoszą o indywidualnych decyzjach Meghan Markle. Księżna chce urodzić dziecko "po swojemu". Nie zamierza zdawać się na klinikę, w której zwykły rodzić kobiety w rodzinie królewskiej. Z miejsca odrzuciła też wsparcie królewskich położnych, za czym optowała sama królowa Elżbieta. A to nie koniec dylematów.

Rodzina królewska trawiona przez konflikt

Brytyjski portal Express powołując się na gazetę "Women's Day", informuje dziś o kolejnych rozdźwięku w rodzinie królewskiej. Czytamy, że księżna Markle wespół z księciem Harrym rozważają wychowanie swojego dziecko jako weganina. Gdy ten pomysł dotarł do królowej, ta ostatnia była bardzo niezadowolona.

To wywołało kolejne napięcia między małżonkami. Książę nie chce denerwować babci, ale księżna zdaje się nieustępliwa. W tej kwestii nie wydaje się jednak możliwe, by królowa i dwór ustąpił koncepcji wychowawczej Meghan. 

- Meghan wciąż przesuwa granice w rodzinie królewskiej. Nie jest dobrze odbierana, zwłaszcza przez królową - donosi "Women's Day".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problemów na dworze brytyjskim nie brakuje. Swoiste przeciąganie liny w wykonaniu księżnej Meghan Markle jest przy okazji testem na otwartość monarchii na nowe wzorce. Z ostatnich doniesień wnioskujemy jednak, że konserwatyzm trzyma się na dworze wciąż mocno. O tym, czy pochodząca z Ameryki księżna otworzy dwór na kolejne nie-dworskie zwyczaje, przyjdzie nam przekonać się w najbliższych miesiącach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Patryk dalej jest w śpiączce. Materiał DDTVN łamie serce
  4. Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!"
  5. Internauci błagają dzieci Wiśniewskiego: "Nie idźcie w ślady ojca"

Źródło: Epxress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News