Gorąco w rodzinie królewskiej! Elżbieta II wezwała do siebie Kate i Meghan

Gorąco w rodzinie królewskiej! Elżbieta II wezwała do siebie Kate i Meghan

Rodzina królewska przeżywa kolejny kryzys w swoich szeregach. Nie od dziś spekuluje się o dość napiętych stosunkach między kobietami na dworze królewskim Wielkiej Brytanii. Księżna Kate, żona Williama i księżna Meghan, małżonka Harrego, rywalizują o względy królowej oraz swoich poddanych.

Rodzina królewska musi się mierzyć z faktem, że oczy całego świata są skierowane właśnie na nią. Zasiadająca na tronie Elżbieta II nie może dopuścić do otwartego konfliktu między Kate i Maghan, bo to negatywnie wpłynęłoby na wizerunek brytyjskiej monarchii. Jak donosi "Dworskie Życie", polski miesięcznik poświęcony ciekawostkom z życia koronowanych postaci, królowa Elżbieta II wezwała na rozmowę księżne do jednej z komnat w Sandringham. Zależało jej, by zażegnały one swój konflikt, gdyż przekracza on wszelkie granice.

Początki konfliktu

Spór, który obecnie toczy się między księżnymi, zaczął się podobno już na samym początku ich znajomości. Księżna Kate, ulubienica ludu brytyjskiego, nie darzyła sympatią Maghan. Z powodu pojawienia się nowej księżnej, Kate zeszła na drugi plan. To Amerykanka wiodła prym, a jej budząca kontrowersje przeszłość i wyciekające co jakiś czas skandale była na językach wszystkich. Preludium miało mieć miejsce podczas przygotowań do ślubu Meghan i Harrego w maju 2018 roku. Wówczas Amerykanka domagała się, by córka księżnej Kate, trzyletnia Charlotte miała perfekcyjną kreację jako druhna na ślubie. Księżna Kate ponoć zareagowała dosyć histerycznie, wybuchając płaczem. Zażegnać konflikt udało się partnerom obu pań, którzy od zawsze umieli się dogadać. Jednak niesmak pozostał, a księżne od tej pory podchodzą do siebie z dystansem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska przeżywa kryzys

Osoby z otoczenia królowej donoszą, że Elżbieta II podniosła ostateczny argument kończący zatargi między Meghan i Kate. - Wasz spór godzi w autorytet mojej monarchii! - miała powiedzieć królowa. Księżne próbowały zrzucić winę każda na tę drugą. Argument królowej Elżbiety był jednak najwyższej wagi, szwagierkom zatem, mimo usilnych starań, nie dało się go zdyskredytować. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej muszą przestrzegać pewnych reguł, by wizerunek monarchii, a przy tym całej Anglii, został nienaruszony. - Macie zacząć wszystko od początku! - to nakaz królowej, co do którego żony wnuków nie wnosiły sprzeciwu. Podobno po ostrej reprymendzie Elżbiety II, księżne wzięły sobie do serca jej radę i postanowiły odbudować naderwane relacje. Spór pomiędzy Kate i Maghan złagodniał, a ich relacje się pogłębiły. Tak przynajmniej donoszą obserwatorzy dworu królewskiego. Możliwe, iż zbawienny wpływ na relację pomiędzy księżnymi miała przeprowadzka Maghan i Harrego do Frogmore (w pobliżu Windsoru). Dzięki temu już nie mieszkają z Kate i Williamem, nie muszą dzielić ze sobą pałacu, a co za tym idzie - mają mniej okazji do scysji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Meghan Markle udowodniła, że w ciąży można wyglądać fenomenalnie. Co za strój!
  2. Był wielkim gwiazdorem Big Brothera. Nie uwierzycie, jak dzisiaj wygląda!
  3. Nieziemska emerytura. Skromna gwiazda Świat według Kiepskich wbiła Rodowicz w ziemię
  4. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  5. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News