Harry spalił się ze wstydu, Meghan się wściekła i obraziła. Elżbieta II zażartowała z wyglądu Archiego

Harry spalił się ze wstydu, Meghan się wściekła i obraziła. Elżbieta II zażartowała z wyglądu Archiego Źródło: Instagram/The Royal Family

Rodzina królewska niedawno powitała na świecie potomka księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Ostatnio miał miejsce dość nieprzyjemny incydent. Królowa Elżbieta zażartowała z wyglądu swojego prawnuka. Książę Harry spalił się ze wstydu, a Meghan jest wściekła.

Rodzina królewska niedawno się powiększyła. Mały Archie, pierwszy potomek księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Wszelkie informacje na jego temat są szeroko komentowane i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Potomstwo księżnej Kate nie wzbudza już tak dużych emocji.

Brytyjczycy i wielbiciele rodziny królewskiej z niecierpliwością oczekiwali na informacje o royal baby. Na początku zastanawiano się, jakie imię wybiorą świeżo upieczeni rodzice, a wygląd malucha wzbudzał równie duże emocje. Para książęca zaprezentowała swojego potomka. Oprócz pochwał i gratulacji pojawił się również przytyk ze strony samej królowej.

Rodzina królewska powitała potomka Harry'ego i Meghan. Królowa Elżbieta zażartowała z jego wyglądu

Cała rodzina królewska czekała na kolejne royal baby. Królowa Elżbieta również nie mogła się doczekać narodzin swojego prawnuka. Monarchini zobaczyła go dopiero wtedy, gdy rodzice zdecydowali się pokazać go światu. Królowa zaskoczyła wszystkich i zażartowała z wyglądu dziecka. Nikt nie spodziewał się, że w tym przypadku zdecyduje się na taką uszczypliwość.

Królowa Elżbieta jest znana z tego, że nie ukrywa swoich myśli. Tym razem nie było inaczej. Jak się okazało, był to przytyk wobec nowo narodzonego dziecka i jego ojca:

- Dzięki Bogu, że nie ma uszu jak ojciec - miała powiedzieć królowa Elżbieta w jednej z ostatnich wypowiedzi dla mediów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Książę Harry spalił się ze wstydu. Meghan Markle jest wściekła

Media dowiedziały się, że ta wypowiedź miała bardzo oburzyć Meghan Markle. Księżna Sussex potraktowała te słowa bardzo osobiście. Jako świeżo upieczona matka jest bardzo wrażliwa na wszelkie komentarze pod adresem swojego nowo narodzonego dziecka. 

Brytyjskie media przekazały, że wypowiedź królowej sprawiła, iż książę Harry spalił się ze wstydu. Mąż Meghan Markle nie pierwszy raz słyszy przytyki na temat swojego wyglądu. Najczęściej komentowane są jego rude włosy. Ostatnio jego wygląd został skomentowany przez księcia Karola. Tym razem skrytykowała go go najważniejsza osoba w rodzinie królewskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Rozenek zapytała syna, czy dzieci się z niego śmieją. "Nie mamo, to dorośli"
  4. Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat
  5. TVN: 44 polskie dzieci jechały na wakacje. Autobus spłonął
  6. Szokujący zwrot z rana. Kolejna kobieta oskarża Jarosława Bieniuka

źródło: Plotek

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News