Królowa Elżbieta zdradziła płeć dziecka Meghan? Wielkie poruszenie na Wyspach

Królowa Elżbieta zdradziła płeć dziecka Meghan? Wielkie poruszenie na Wyspach Źródło: Pixabay - @MonicaVolpin

Rodzina królewska już niebawem ma się powiększyć o potomka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Księżna Sussex wciąż nie poinformowała mediów o narodzinach syna lub córki, a Brytyjczycy wciąż spekulują o możliwej płci dziecka. Istotną poszlaką może być to, co zrobiła królowa Elżbieta.

Rodzina królewska przeżywa ostatnio bardzo trudny okres związany z zakończeniem ciąży Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego miała urodzić dziecko już pod koniec kwietnia, jednak póki co nie dowiedzieliśmy się o porodzie, w związku z czym w mediach pojawia się coraz więcej spekulacji na temat możliwych problemów w trakcie ciąży. Brak jakichkolwiek wyjaśnień jedynie zwiększa niepokój Brytyjczyków.

Nie wiadomo zbyt wiele na temat płci dziecka, bo nawet tę informację rodzina królewska zdecydowała się utrzymać w tajemnicy do samego końca. W brytyjskich mediach pojawia się wiele spekulacji na temat tego, czy do rodziny dołączy mały książę, czy księżniczka, jednak oficjalne potwierdzenie zapewne ukaże się dopiero po ogłoszeniu narodzin. Wiele wyjaśnić może jednak nieoczekiwanie sama królowa Elżbieta.

Rodzina królewska nie informuje o płci dziecka Meghan Markle

Do tej pory Meghan Markle i książę Harry nie decydowali się na ujawnienie płci dziecka, choć brytyjscy bukmacherzy twierdzą, że narodziny księżniczki są niemal pewne. Już od kilku miesięcy przyjmowane są zakłady dotyczące jej imienia, a zdecydowanym faworytem jest Diana. Wiele osób twierdzi, że Meghan i Harry chcą w ten sposób nawiązać do historii rodziny królewskiej i uhonorować zmarłą przed dwudziestoma laty księżną Walii.

Spekulacje dodatkowo podsyciła Serena Williams, uchodząca za najlepszą tenisistkę na świecie gwiazda sportu, która prywatnie jest bliską przyjaciółką księżnej. W dotychczasowych wypowiedziach na temat dziecka swojej znajomej wypowiadała się o nim jako o dziewczynce, co może oznaczać, że poznała ona płeć. Mediom nie umknęła ta wypowiedź.

Ostatecznym dowodem może być to, co ostatnio zrobiła sama królowa Elżbieta. Najstarsza w rodzinie królewskiej monarchini postanowiła w ostatnim czasie wybrać się w krótką podróż, a z tej okazji towarzyszyli jej oczywiście fotoreporterzy. Ich uwagę zwrócił strój królowej, który może być ważnym dowodem w kwestii płci najmłodszego członka rodziny królewskiej.

Rodzina królewska odcina się od spekulacji

Na zdjęciach widać, jak królowa Elżbieta siedzi w samochodzie ubrana na różowo. Zarówno jej płaszcz, jak i kapelusz były w tym kolorze, co zdaniem mediów jednoznacznie potwierdza, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie dziewczynką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Królowa Elżbieta jest znana z garderoby, która w jednoznaczny sposób ma symbolizować ważne wydarzenia. Póki co pozostaje nam jedynie czytać spekulacje medialne, choć Brytyjczycy są niemal pewni, że dziecko, które przyjdzie na świat w najbliższych dniach, to dziewczynka. Możemy już tylko czekać na oficjalne ogłoszenie narodzin, do czego może dojść w każdej chwili.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News